POLY Słuchawki Mission 425 Stereo Foam C01B3AA#AC3
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Słuchawki Mission 425 Stereo Pianka C01B3AA#AC
Pozostań skoncentrowany i w kontakcie dzięki niezawodnemu, spójnemu dźwiękowi oraz łatwej konfiguracji przez USB. Zestaw słuchawkowy HP Poly Mission 425 Classic sprawia, że każda rozmowa jest wyraźna, a dzień pracy bardziej produktywny.
Łatwość połączeń
Utrzymuj płynność pracy dzięki łączności plug-and-play przez USB Type-C i USB Type-A, intuicyjnym przyciskom sterowania na przewodzie oraz łatwemu zarządzaniu urządzeniem za pomocą aplikacji HP Poly Studio. Te słuchawki ułatwiają rozpoczęcie pracy - dzięki czemu możesz skupić się na zadaniach, a nie na konfiguracji.
Lekka i wygodna konstrukcja
Pozostań w pełnym skupieniu dzięki zestawowi słuchawkowemu zaprojektowanemu z myślą o długich i wymagających dniach pracy. Lekkie materiały i miękkie poduszki nauszne zapewniają komfort podczas spotkań, dzięki czemu możesz koncentrować się na rozmowie - a nie na słuchawkach.
Stworzone do skoncentrowanych rozmów
Zaprojektowany z myślą o produktywności zestaw słuchawkowy HP Poly Mission 425 Classic sprawia, że rozmowy są efektywne i profesjonalne. Pojedynczy mikrofon z redukcją szumów oraz dźwięk w technologii super wideband sprawiają, że każde słowo jest wyraźnie słyszalne.
Stworzone dla lepszego jutra
Ten zestaw słuchawkowy został zaprojektowany w sposób przemyślany - zawiera co najmniej 30% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego i jest dostarczany w opakowaniu opartym na papierze.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Link |
| Klasa szczelności | Brak |
| Wymiary | 170 x 180 x 40 mm |
| Przeznaczenie | Call center, Telefonia komórkowa, Telefonia internetowa |
| Czułość | 116 dB |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Kontrola dźwięku | Wyciszenie mikrofonu, Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Waga | 126 g |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Adapter USB Type-C do USB Type-A Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Informacja o produkcie |
| Pozostałe parametry | Zgodne systemy operacyjne: Windows 11; macOS; Chrome OS; Android; iOS Szerokość pasma mikrofonu: 50 Hz do 16 kHz Wielkość głośnika: 32 mm Obrót mikrofonu na wysięgniku: 285° Czułość (mikrofon) 35 ~3 dB |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | C01B3AA#AC3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | POLY Słuchawki Mission 425 Stereo Foam C01B3AA#AC3 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










