POLY Słuchawki Mission 625 Stereo Leatherette C01C6AA#AC3
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Słuchawki Mission 625 Stereo Leatherette C01C6AA#AC3
Stworzone z myślą o długich dniach pracy i niezliczonych rozmowach, słuchawki HP Poly Mission 625 łączą wyjątkowy komfort z wysoką jakością dźwięku oraz łatwą łącznością USB pomagając zespołom zachować koncentrację, produktywność i stały kontakt przez cały dzień.
Indywidualne dopasowanie na długie dni
Zaprojektowane z myślą o całodziennym komforcie regulowany, wyściełany pałąk oraz miękkie nauszniki z pianki memory foam zapewniają indywidualne dopasowanie, wspierają koncentrację i zmniejszają zmęczenie nawet podczas całodniowych spotkań.
Zawsze wyraźnie, zawsze profesjonalnie
Gdy w miejscu pracy robi się głośno, zestaw słuchawkowy HP Poly Mission 625 pomaga Twojemu głosowi wybrzmieć wyraźnie. Mikrofony z redukcją szumów oraz redukcja hałasu oparta na AI sprawiają, że rozmowy pozostają profesjonalne i wolne od zakłóceń, dzięki czemu połączenia są czyste i skupione na rozmowie.
Proste i niezawodne połączenia
Podłącz i zacznij pracę. Dzięki kompatybilności z USB Type-C i USB Type-A, intuicyjnym przyciskom sterowania na przewodzie oraz łatwemu zarządzaniu urządzeniem za pomocą aplikacji HP Poly Studio, konfiguracja jest szybka, prosta i niezawodna dla każdego użytkownika.
Stworzone dla lepszego jutra
Ten zestaw słuchawkowy został zaprojektowany w sposób przemyślany zawiera co najmniej 30% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego i jest dostarczany w opakowaniu opartym na papierze.
Specyfikacja techniczna
| Klasa szczelności | Brak |
| Data Act | Link |
| Wymiary | 170 x 180 x 40 mm |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa, Call center, Telefonia internetowa |
| Czułość | 84 dB |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia, Wyciszenie mikrofonu, Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Waga | 147 g |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw słuchawkowy Adapter USB Type-C do USB Type-A Etui do przenoszenia Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Informacja o produkcie |
| Pozostałe parametry | Zgodne systemy operacyjne: Windows 11; macOS; Chrome OS; Android; iOS Wielkość głośnika: 32 mm Szerokość pasma mikrofonu: 50 Hz do 16 kHz Obrót mikrofonu na wysięgniku: 285° Czułość (mikrofon): -35~3 (mikrofon na wysięgniku); -38~1 (mikrofon kapsułowy) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | C01C6AA#AC3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | POLY Słuchawki Mission 625 Stereo Leatherette C01C6AA#AC3 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










