POLY Słuchawki Voyager 4310 Mono MS-Teams + BT700 + stojak do ładowania 77Y93AA
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przetnij przewody. Utnij koszty.
Uwolnij swoich pracowników od biurek dzięki bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth klasy podstawowej. Poznaj serię Voyager 4300 UC. To wszystko, czego potrzebują Twoje zespoły, aby zachować produktywność i połączyć się ze wszystkimi swoimi urządzeniami, zarówno w domu, jak i w biurze.
Swoboda pracy
Poruszaj się swobodnie pomiędzy wszystkimi miejscami pracy dzięki temu przenośnemu zestawowi słuchawkowemu. Poruszaj się z łatwością dzięki zasięgowi bezprzewodowemu do 50 m. Zredukuj hałas w tle i kontroluj rozmowy dzięki technologii Acoustic Fence.
Wydajność przez całą dobę
Zwiększ swoją produktywność dzięki ciągłemu komfortowi, czasowi rozmów do 24 godzin i łączności z wieloma urządzeniami. Wydłuż czas rozmów, korzystając ze stacjonarnej podstawki ładującej lub zestawu słuchawkowego w trybie przewodowego USB.
Certyfikowany dla Microsoft Teams
Pełna certyfikacja Microsoft Teams przenosi doświadczenie Microsoft Teams na wyższy poziom dzięki przyciskowi umożliwiającemu natychmiastowy dostęp do aplikacji i nie tylko.
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa, Telefonia internetowa, Call center |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe), A2DP (Transmisja stereo), HFP (Hands-Free Profile), HSP, Multipoint |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia, Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Waga | 122 g |
| Akcesoria w zestawie | Skrócona instrukcja obsługi Etui podróżne Podstawka ładująca Słuchawki bezprzewodowe Kabel ładujący USB typu A Adapter USB Bluetooth BT700 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 77Y93AA |
| EAN | 0197029610058 |
| Złącza | 1 x USB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Dźwięk | Mono |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | POLY Słuchawki Voyager 4310 Mono MS-Teams + BT700 + stojak do ładowania 77Y93AA |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










