POLY Słuchawki bezprzewodowe Savi 8410 Office UC mono 8L5A7AA#ABB
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Rozwiązanie stworzone z myślą o nowoczesnym biurzeTo rozwiązanie jest gotowe do wprowadzenia do nowoczesnego biura, dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika w ramach uniwersalnej bazy, którą można połączyć z niemal każdym zestawem słuchawkowym Savi. Zapewnij użytkownikom elastyczność, dzięki możliwości łączenia się z komputera, telefonu stacjonarnego lub telefonu komórkowego.
towar niedostępny
Opis
Rozwiązanie stworzone z myślą o nowoczesnym biurze
To rozwiązanie jest gotowe do wprowadzenia do nowoczesnego biura, dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika w ramach uniwersalnej bazy, którą można połączyć z niemal każdym zestawem słuchawkowym Savi. Zapewnij użytkownikom elastyczność, dzięki możliwości łączenia się z komputera, telefonu stacjonarnego lub telefonu komórkowego.
Wyraźny dźwięk
Korzystając z zestawu słuchawkowego Poly Savi 8400 Office, możesz skupić się na swoich zadaniach, jednocześnie ciesząc się krystalicznie wyraźnymi rozmowami, które zapewnia mikrofon z funkcją redukcji szumów i ograniczania pobliskich rozmów.
Łączność z wieloma urządzeniami
Seria Poly Savi 8400 do biur, zaprojektowana z myślą o nowoczesnym biurze i wyposażona w 3-kierunkową łączność, to idealne rozwiązanie do rozmów biznesowych, umożliwiające pozostawanie w kontakcie. Można nawet połączyć cztery zestawy słuchawkowe razem z bazą w ramach konferencji, aby zwiększyć produktywność.
Odłącz się od biurka
Ciesz się wygodą rozmów w trybie głośnomówiącym i możliwością oddalenia się na większą odległość, jaką zapewnia seria Poly Savi 8400 Office. Czas rozmów sięgający 13 godzin i możliwość przemieszczania się na odległość sięgającą 180 m oznaczają, że możesz prowadzić rozmowy nawet z dala od biurka.
Łączność 3-kierunkowa
Zarządzaj wszystkimi połączeniami z poziomu jednej bazy, która zapewnia 3 metody łączności za pośrednictwem komputera, telefonu stacjonarnego i komórkowego.
Krystalicznie czyste rozmowy
Redukuj dźwięki tła, dzięki mikrofonowi z redukcją szumów i funkcji ograniczania rozmów.
Podejmij dalsze kroki
Każdy może się poruszać, wykonywać wiele zadań jednocześnie i robić więcej, wykorzystując 13- godzinny czas rozmów na jednym ładowaniu. Wygodne komunikaty głosowe informują o stanie wyciszenia, limicie zasięgu sieci bezprzewodowej i innych parametrach.
Zapewniona prywatność
Masz pewność co do prywatności swojej rozmowy: Zestaw słuchawkowy z certyfikatem bezpieczeństwa DECT.
Proste szkolenia
Spraw, że szkolenia i współpraca staną się łatwe, dzięki możliwości połączenia nawet 4 zestawów słuchawkowych do jednej bazy.
Platformy komunikacyjne
Ten zestaw słuchawkowy został stworzony z myślą o komunikacji i zoptymalizowany oraz zatwierdzony do współpracy z czołowymi dostawcami usług spotkań wirtualnych.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Link |
| Czas ładowania | 3 h |
| Bluetooth | 5.2 |
| Przeznaczenie | Call center, Muzyka, Telefonia internetowa, Telefonia komórkowa |
| Czułość | 118 dB |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo), HFP (Hands-Free Profile), HSP |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Waga | 115 g |
| Impedancja | 32 Ω |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 8L5A7AA#ABB |
| EAN | 0197497838503 |
| Złącza | 1 x USB, RJ-11, 1 x USB (Type C) |
| Mikrofon | Tak |
| Dźwięk | Mono |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, DECT |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | POLY Słuchawki bezprzewodowe Savi 8410 Office UC mono 8L5A7AA#ABB |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










