POLY Zestaw słuchawkowy Savi 8220 UC DECT 1880-1900 MHz USB-A 8D3F2AA#ABB
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przebij się przez hałas
Pracownicy hybrydowi czas na prawdziwą bezprzewodową wolność. Przenośne, wygodne zestawy słuchawkowe Poly Savi 8200 UC z funkcją redukcji szumów i wyciszania odgłosu pobliskich rozmów oferują najlepszą technologię DECT o dalekim zasięgu z wygodą łączności USB typu plug-and-play.
Swoboda łączności bezprzewodowej
Możliwość długotrwałej rozmowy na jednym ładowaniu oznacza, że praca zostanie wykonana. Natomiast swoboda przemieszczania się na odległość sięgającą 180 m znaczy, że możesz prowadzić rozmowy nawet z dala od biurka.
Utrzymuj klarowność rozmów
Te lekkie zestawy słuchawkowe zapewniają wyciszenie pobliskich hałasów i zachowanie doskonałego dźwięku, bezpieczeństwa oraz prywatności rozmów dzięki funkcji redukcji szumów i wyciszania odgłosu pobliskich rozmów. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy też w domu, zestaw słuchawkowy Savi 8200 UC zapewni Ci najlepszą jakość dźwięku przez cały dzień.
Łatwe podłączanie
Łączność plug-and-play z komputerem z za pomocą uniwersalnego adaptera USB .
Krystalicznie czyste rozmowy
Ogranicz dźwięki tła dla osoby, z którą rozmawiasz, wykorzystując mikrofon z funkcją redukcji szumów i funkcję ograniczania pobliskich rozmów, pozostając w strefie z aktywną redukcją szumów.
Uproszczenie pracy hybrydowej
Przenośna konstrukcja oraz dołączone etui podróżne i kabel do ładowania ułatwiają pracę hybrydową i zwiększają produktywność
Zapewniona prywatność
Masz pewność co do prywatności swojej rozmowy: Zestaw słuchawkowy z certyfikatem bezpieczeństwa DECT.
Proste szkolenia
Spraw, że szkolenia i współpraca staną się łatwe, dzięki możliwości połączenia do 4 zestawów słuchawkowych w ramach jednego adaptera USB.
Platformy komunikacyjne
Ten zestaw słuchawkowy został stworzony na potrzeby komunikacji oraz zoptymalizowany i zatwierdzony do współpracy z czołowymi dostawcami rozwiązań do obsługi spotkań wirtualnych.
Specyfikacja techniczna
| Czas ładowania | 3 h |
| Wymiary | 155 × 166 × 67 mm |
| Przeznaczenie | Call center, Telefonia komórkowa, Telefonia internetowa, Muzyka |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC), Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10 kHz |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Waga | 160 g |
| Impedancja | 32 Ω |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | 8D3F2AA#ABB |
| EAN | 0196548579709 |
| Mikrofon | Tak |
| Dźwięk | Stereo |
| Konstrukcja | Douszne |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | POLY Zestaw słuchawkowy Savi 8220 UC DECT 1880-1900 MHz USB-A 8D3F2AA#ABB |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










