Philips Monitor 346P1CRH 34 cale VA Curved HDMI DP USB-C Kamera
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wygoda pracy dzięki wyraźnemu panoramicznym ekranowi
Zakrzywiony wyświetlacz Philips Brilliance o rozdzielczości WQHD z technologią DisplayHDR 400 zapewnia wyraźny rewelacyjny obraz. Port USB-C i bezpieczna wysuwana kamera internetowa z obsługą funkcji Windows Hello zwiększają wydajność. Wyświetlacz dba o Twoje oczy obsługuje specjalne funkcje, co zostało potwierdzone certyfikatem TUV.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.23175 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 Hz |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x DisplayPort, 1 x USB (Type B), 1 x USB (Type C), 1 x RJ-45 LAN, 1 x HDMI, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 333.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 250 mm |
| Wysokość z podstawą | 601 mm |
| Wysokość | 367 mm |
| Szerokość | 807 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Waga z podstawą | 11.65 kg |
| Waga | 7.95 kg |
| Akcesoria w zestawie | Przewód HDMI przewód DP przewód USB-C/A Y przewód zasilani |
| Certyfikaty | TUV, CCC, CE, CEL, CU, EPA, FCC Class B, CB, RCM |
| Pobór mocy | 34.1 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | 346P1CRH/00 |
| EAN | 8712581762193 |
| Pełna nazwa | Philips Monitor 346P1CRH 34 cale VA Curved HDMI DP USB-C Kamera |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










