Philips Monitor zakrzywiony 49M2C8900L 48.9 cala QD OLED 144Hz HDMIx2 DP USB-C KVM HAS
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Gry wykraczające poza innowację
Doświadcz luksusowej rozgrywki dzięki kolorowemu wyświetlaczowi QD OLED tego monitora, niesamowitej certyfikacji DisplayHDR TrueBlack 400 i potężnym głośnikom DTS Sound. Ten monitor zapewni Ci rozrywkę w grach, której trudno będzie zapomnieć.
Zaprojektowany do szybkiej akcji
- Niski lag wejściowy redukuje opóźnienie między urządzeniami a monitorem
- Tryb gry SmartImage zoptymalizowany dla graczy
- VESA ClearMR 8000: dla zaufanego, wysokiej jakości obrazu
Immersyjne wizualizacje
- Prawdziwy wyświetlacz 10-bitowy reprodukuje płynniejsze gradienty wizualne
- DisplayHDR TrueBlack 400 oferuje niesamowite szczegóły cieni
- Ekran 32:9 SuperWide zaprojektowany jako zamiennik wieloekranowych konfiguracji
- QD OLED dla wyjątkowych kolorów i żywych wizualizacji
Funkcje zaprojektowane dla potrzeb graczy
- Tryb LowBlue i technologia Flicker-free dla komfortowego oglądania
- Ambiglow wzmacnia rozrywkę
- DTS Sound o mocy 30W: dla ulepszonego dźwięku
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 48.9" |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Biały |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 4 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | Mega Contrast |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Częstotliwość pozioma max. | 144 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 48 kHz |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x Audio out, 2 x HDMI, 1 x USB (Type C) |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 339.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1196.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 359 mm |
| Wysokość z podstawą | 544 mm |
| Wysokość | 369 mm |
| Szerokość | 1195 mm |
| Głębokość | 181 mm |
| Waga z podstawą | 13.96 kg |
| Waga | 10.82 kg |
| Certyfikaty | CB, CE, EAC, FCC Class B, TUV |
| Pobór mocy | 156.5 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | 49M2C8900L/00 |
| EAN | 8712581803926 |
| Pełna nazwa | Philips Monitor zakrzywiony 49M2C8900L 48.9 cala QD OLED 144Hz HDMIx2 DP USB-C KVM HAS |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










