QNAP Pamięć masowa TDS-h2489FU-4314-128G 128 GB RDIMM DDR4 ECC
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TDS-h2489FU-4314-128G
2 x 16-rdzeniowe/32-wątkowe procesory Intel Xeon Silver 4314 o taktowaniu do 3,4 GHz, 128 GB RDIMM DDR4 ECC (8 x 16 GB)
Optymalizacja wydajności i czasu eksploatacji dysku SSD
Liniowa deduplikacja danych i kompresja, nadmiarowa alokacja puli oraz TRIM pozwalają na maksymalne zwiększenie wydajności i długości eksploatacji SSD.
Łączność 25GbE i 2,5GbE
Wysokiej szybkości łączność zapewniona przez dwa porty 25GbE SFP28 i cztery porty 2,5GbE RJ45 przyspiesza wirtualizację, intensywny dostęp do plików i zadania w zakresie tworzenia kopii zapasowych/odtwarzania wielkich ilości danych.
Wysokiej prędkości gniazda PCIe Gen 4
Umożliwia instalację kart 10/25/40/100GbE, kart QM2 lub kart Fibre Channel na potrzeby zwiększenia wydajności.
Zastosowania wirtualizacyjne
Obsługa pamięci masowej wirtualizacji i hosting maszyn wirtualnych oraz aplikacji kontenerowych.
Brama pamięci masowej w chmurze
Umożliwia zastosowania w chmurze hybrydowej, dodatkowo umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS, zapewniając dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami.
Elastyczna rozbudowa pamięci masowej
Konstrukcja umożliwiająca rozbudowę w miarę rozwoju firmy poprzez podłączanie obudów do rozbudowy SAS 12 Gb/s, aby uzyskać pojemność pamięci masowej na poziomie petabajtów.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 2U |
| Wentylator | 6 cm |
| Liczba wentylatorów | 6 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0), 1, 5, 6 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 8 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 8, 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 24 |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 4 x RJ-45 LAN |
| Wymiary | 88.3 × 446.2 × 713.2 mm |
| Waga | 22.77 kg |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | TDS-h2489FU-4314-128G |
| EAN | 4711103080498 |
| Pełna nazwa | QNAP Pamięć masowa TDS-h2489FU-4314-128G 128 GB RDIMM DDR4 ECC |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










