QNAP Serwer NAS TS-230 RTD1296 2xSATA 6GB/s 3.5/2.5inch. 2GB DDR4 RAM on-board 1xGB2xUSB3.0 1xUSB2.0
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Opis
Tani i przyjazny serwer NAS QNAP
Lekki, cichy i wszechstronny model TS-230 to Twój idealny serwer NAS na początek. Obudowa w eleganckim odcieniu błękitu sprawia, że ten serwer NAS łatwo wpasuje się w Twoje wnętrza i będzie stymulował inteligentną i ciekawą rozrywkę. Dzięki modelowi TS-230 możesz centralnie tworzyć kopie zapasowe i przechowywać całe swoje cyfrowe zbiory, zapewniając łatwy dostęp do nich, ich synchronizację i udostępnianie oraz możliwość tworzenia migawek w celu ochrony ważnych plików, budując w ten sposób kompletny domowy portal rozrywkowy do strumieniowania zdjęć, muzyki i filmów do wielu urządzeń w domu i poza nim. Serwer TS-230 to kolejne po laptopie i smartfonie urządzenie, które musisz mieć!Kompaktowy z rozbudowanymi funkcjami
Serwer TS-230 jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Realtek RTD1296 1,4 GHz i ma wbudowane 2 GB pamięci RAM typu DDR4 na potrzeby aplikacji serwera NAS do użytku osobistego i domowego. Serwer TS-230 oferuje port sieci Gigabit Ethernet i obsługuje napędy dysków SATA 6 Gb/s, zapewniając przepustowość transmisji danych do 113 Mb/s.

Łatwe tworzenie kopii zapasowych
Serwer TS-230 stanowi elastyczne rozwiązanie na potrzeby tworzenia kopii zapasowej i odzyskiwania na wypadek awarii oraz obsługuje migawki, które stanowią zapis stanu systemu i danych z danej chwili. Dzięki migawkom możesz łatwo przywracać dane do stanu z określonego czasu oraz tworzyć kopię zapasową plików, kiedy zajdzie taka potrzeba.Wyższy poziom ochrony
Serwer TS-230 oferuje szereg wszechstronnych funkcji zabezpieczeń w celu ochrony Twoich danych. Doradca zabezpieczeń: portal poświęcony zagadnieniom bezpieczeństwa serwera TS-230, na którym można sprawdzić luki zabezpieczeń i uzyskać rekomendacje dotyczące zwiększenia bezpieczeństwa serwera NAS. Z portalem zintegrowano także oprogramowanie do skanowania pod kątem wirusów i złośliwego oprogramowania. Blokowanie adresów IP: realizuje oparte na zasadach, automatyczne blokowanie podejrzanych adresów IP. Weryfikacja 2-etapowa: po aktywowaniu tej funkcji, każda osoba logująca się do serwera TS-230 będzie musiała podać, oprócz nazwy użytkownika i hasła, jednorazowy kod weryfikacyjny.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Rodzaj urządzenia | Bez dołączonego dysku |
| Maksymalna obsługiwana pojemność | 32 TB |
| Kieszenie na dyski | 2,5" / 3,5" - 2 szt. (Hot swap) |
| Obsługa hot-swap | Nie |
| RAID | 0 / 1 / JBOD / Single Disk |
| Pamięć RAM (GB) | 2 GB (DDR4) |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB / RJ-45 |
| System plików | EXT4 |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Typ dysku | HDD • SSD |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Wbudowana pamięć RAM | 2 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Maks. wielkość pamięci | 2 GB |
| Procesor | Czterordzeniowy Realtek RTD1296 1,4 GHz |
| Wbudowana pamięć flash | 4 GB |
| Obudowa | Tower |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny 65W, 100-240 V |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN • 1 x USB 2.0 • 2 x USB 3.0 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 8 cm |
| Wymiary | 188,64 × 90,18 × 156,26 mm |
| Waga | 1.11 kg |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Akcesoria w zestawie | Kabel Ethernet x1 Zasilacz Kabel zasilający Śruba z łbem płaskim (dla 3,5"HDD) x8 Śruba z łbem płaskim (dla 2,5"HDD) x6 Przewodnik instalacji |
| Pozostałe parametry | Pobór mocy: Tryb uśpienia dysku: 4,48 W Tryb pracy: 12,28 W Poziom dźwięku: 15 db(A) |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-230 RTD1296 2xSATA 6GB/s 3.5/2.5inch. 2GB DDR4 RAM on-board 1xGB2xUSB3.0 1xUSB2.0 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










