QNAP Serwer NAS TS-435XeU-4G 4-bay 1U CN9130/9131 2x10Gbe SFP
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kompaktowy i bogaty w funkcje TS-435XeU oferuje profesjonalne, czterordzeniowe rozwiązanie NAS w obudowie do montażu w szafie serwerowej o małej głębokości. Natywna łączność 10GbE SFP+ i 2,5GbE wraz z gniazdami M.2 NVMe SSD, które umożliwiają przyspieszenie pamięci podręcznej, pozwalają firmom skutecznie radzić sobie z codziennymi zadaniami, takimi jak tworzenie kopii zapasowych/przywracanie plików oraz usprawnienie współpracy w zespole przy wyższej produktywności. Płytka obudowa zapewnia oszczędność miejsca, ułatwiając montaż urządzenia TS-435XeU w małych szafkach na multimedia lub w miejscach z dużą ilością okablowania. Model TS-435XeU obsługuje liczne aplikacje biznesowe (w tym udostępnianie i synchronizację plików, ochronę przy użyciu migawek, konteneryzację, bramy pamięci masowej w chmurze i strumieniowe przesyłanie wideo) oraz aplikacje instalowane na żądanie, dzięki czemu stanowi idealne i ekonomiczne rozwiązanie NAS w wersji podstawowej, do montażu w stelażach typu rack.
- Łączność 10GbE z dwoma portami SFP+ przyspiesza intensywny dostęp do plików, duże zadania tworzenia kopii zapasowych/przywracania oraz transfer multimediów.
- Ustawiając trunking portów z dwoma wbudowanymi portami 2,5GbE (2,5G/1G/100M), można uzyskać prędkość transferu do 5 Gb/s.
- Podwójne gniazda M.2 PCIe Gen 3 NVMe SSD umożliwiają przyspieszenie pamięci podręcznej lub puli pamięci SSD w celu zwiększenia wydajności.
- Obsługa wielu skonteneryzowanych aplikacji na potrzeby różnych usług i programów.
- Zbuduj system monitoringu o niższym całkowitym koszcie posiadania i wyższej skalowalności dzięki opartemu na subskrypcji rozwiązaniu inteligentnego monitoringu QVR Elite.
- Możliwość skalowania pojemności pamięci masowej w celu dostosowania do rosnących potrzeb danych, poprzez podłączenie modułów rozszerzających QNAP.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 1U |
| Wentylator | 4 cm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Poziomy RAID | 1, 10 (1+0), 5, 6, JBOD |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 4 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 |
| Wymiary | 43.3 × 430 × 292.12 mm |
| Waga | 4.17 kg |
| Akcesoria w zestawie | TS-435XeU Ethernet cable x 1 Power Cord x 1 Flat head screw x 16 (for 3.5" HDD) Flat head screw x 12 (for 2.5" HDD) Hanger x 2 Holder x 2 Quick Installation Guide (QIG) |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-435XeU-4G |
| EAN | 4713213519332 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-435XeU-4G 4-bay 1U CN9130/9131 2x10Gbe SFP |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










