QNAP Serwer NAS TS-832PXU-RP-4G 2x10GbE 2x2.5GbE 4 GB UDIMM DDR4
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Czterordzeniowy 1,7GHz NAS w obudowie typu RACK z dwoma portami 10GbE SFP+ i 2,5GbE i nadmiarowym zasilaczem dla środowisk IT w małych i średnich firmach
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 2U |
| Wentylator | 7 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0), 5, 50 (5+0), 6, 60 (6+0), 1, JBOD |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 512 MB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 2.0 x 2 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Wymiary | 89 × 482 × 534 mm |
| Waga | 10.94 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-832PXU-RP-4G |
| EAN | 4713213518144 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-832PXU-RP-4G 2x10GbE 2x2.5GbE 4 GB UDIMM DDR4 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










