QNAP Serwer NAS TS-864eU-RP-8G 8x0HDD Intel Celeron N5095 8GB
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TS-864eU-RP
Montowany w stelażu serwer 2,5GbE NAS w płytkiej obudowie zapewniającej oszczędność miejsca, i z możliwością rozbudowy PCIe oraz wyjściem HDMI.
Model TS-864eU-RP jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Celeron N5095 (o taktowaniu zwiększanym do 2,9 GHz). Płytka obudowa zapewnia oszczędność miejsca, ułatwiając montaż w małych szafkach na media lub w miejscach z dużą ilością okablowania. Dzięki możliwości rozbudowy przestrzeni dyskowej i bogatym w funkcje aplikacjom model TS-864eU-RP zapewnia większe możliwości niż modele poprzedniej generacji.
Łączność 2,5GbE
Ustawiając trunking portów z dwoma wbudowanymi portami 2,5GbE, można uzyskać prędkość transferu do 5 Gb/s.
Wyjście HDMI
Obsługa odtwarzania multimediów 4K i transkodowania w czasie rzeczywistym.
Możliwość rozbudowy PCIe
Gniazdo PCIe pozwala zainstalować adaptery 2,5/5/10GbE, karty QM2 lub karty rozszerzeń USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s).
Interfejs USB
Dwa porty USB 3.2 Gen 2 10 Gb/s zapewniające szybsze przesyłanie danych.
Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych
Ochrona komputerów PC/Mac, maszyn wirtualnych, kontenerów oprogramowania, danych w chmurze i usług SaaS.
Aplikacje w chmurze hybrydowej
Bramy pamięci masowej w chmurze umożliwiają zastosowania w chmurze hybrydowej, dodatkowo umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS.
TS-864eU-RP-8G
4-rdzeniowy/4-wątkowy procesor Intel Celeron N5095 o taktowaniu zwiększanym do 2,9 GHz, 8 GB RAM, redundantny zasilacz
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 2U |
| Wentylator | 6 cm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Poziomy RAID | 50 (5+0), 5, 10 (1+0), 1, 6, 60 (6+0), JBOD |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 4 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 2 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 2 x USB 2.0, 2 x RJ-45 LAN, 2 x USB 3.1 |
| Wymiary | 88,6 x 482,14 x 346,43 mm |
| Waga | 7.9 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-864eU-RP-8G |
| EAN | 4711103082188 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-864eU-RP-8G 8x0HDD Intel Celeron N5095 8GB |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










