QNAP Serwer NAS TS-873AeU-RP-4G 8-bay AMD Ryzen V1500B 2U
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 2U |
| Wentylator | 6 cm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Poziomy RAID | 1, 10 (1+0), 5, 60 (6+0), 6 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Pozostałe parametry dysku | Single, RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, Triple Mirror, Triple Parity |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 8 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.1 |
| Wymiary | 89 × 482 × 297.4 mm |
| Waga | 8.15 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-873AeU-RP-4G |
| EAN | 4711103081082 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-873AeU-RP-4G 8-bay AMD Ryzen V1500B 2U |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










