QNAP Serwer NAS TS-h1277AXU-RP-R5-16G 2U 12-bay 3.5 SATA AMD
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zasilane przez procesory AMD Ryzen serii 7000 oparte na najnowocześniejszej platformie AM5 z gniazdem AMD, pamięć masowa TS-h1277AXU-RP oparta na systemie plików ZFS i rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych zapewniają doskonałą wydajność i potencjał na poziomie korporacyjnym. Dzięki rewolucyjnemu, wielordzeniowemu procesorowi, pamięci RAM DDR5, M.2 PCIe Gen 5 i redundantnym zasilaczom, urządzenie TS-h1277AXU-RP zapewnia doskonałą wydajność, bardzo dużą przepustowość i niezawodność dla wymagających wydajności pamięci masowych na poziomie 2, wirtualizacji, edycji wideo 4K i aplikacji pamięci masowej na poziomie PB.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 2U |
| Wentylator | 6 cm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Poziomy RAID | 1, 10 (1+0), 5, 6, JBOD |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 4, 1 x PCIe 4.0 x 8 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1, 4 x RJ-45 LAN |
| Wymiary | 88.6 × 432 × 511.2 mm |
| Waga | 13 kg |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-h1277AXU-RP-R5-16G |
| EAN | 4711103084663 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-h1277AXU-RP-R5-16G 2U 12-bay 3.5 SATA AMD |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










