QNAP Serwer NAS TS-h1887XU-RP-E2336-32 Intel Xeon E-2336 6C 12T
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TS-h1887XU-RP
Wydajny storage hybrydowy gotowy na 10GbE z możliwością rozbudowy PCIe Gen 4, obsługą QuTS hero oraz QTS.Bardzo pojemny model TS-h1887XU-RP ma zainstalowany procesor Intel Xeon E-2300 nowej generacji, obsługuje do 128 GB pamięci DDR4 ECC i zapewnia hybrydową architekturę pamięci masowej HDD/SSD, która równoważy wydajność i koszty, zapewniając niezawodną wydajność klasy serwerowej. Dzięki systemowi operacyjnemu QuTS hero opartemu na systemie plików ZFS, model TS-h1887XU-RP kładzie nacisk na integralność danych dzięki deduplikacji danych, niemal nieograniczoną liczbę migawek, SnapSync w czasie rzeczywistym i QSAL (QNAP SSD Antiwear Leveling) zapewniając idealne rozwiązanie pamięci masowej, które spełnia dzisiejsze wymagania biznesowe na potrzeby serwerów plików, serwerów wirtualizacji, VDI i tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych.
Hybrydowa pamięć masowa dysku twardego / SSD
Łączy w sobie zalety dysku twardego o dużej pojemności i wydajnego dysku SSD. Obsługuje pamięć podręczną SSD, zwiększając wydajność IOPS.
Łączność 10GbE i 2,5GbE
Dwa porty 10GBASE-T i dwa porty 2,5GbE przyspieszają wirtualizację, intensywny dostęp do plików i zadania w zakresie tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych.
Gniazda PCIe Gen 4
Instalując karty 10/25GbE, karty QM2 lub karty Fibre Channel, można zwiększyć wydajność aplikacji.
Zastosowania wirtualizacyjne
Obsługa pamięci masowej wirtualizacji i hosting maszyn wirtualnych oraz aplikacji kontenerowych.
Centrum kompleksowego tworzenia kopii zapasowych
Zoptymalizowane pod kątem tworzenia kopii zapasowych klasy biznesowej, w tym danych Google Workspace i Microsoft 365 oraz maszyn wirtualnych VMware i Hyper-V.
Brama pamięci masowej w chmurze
Umożliwia zastosowania w chmurze hybrydowej, dodatkowo umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS, zapewniając dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 2U |
| Wentylator | 6 cm |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0), 6, 1, 10 (1+0), 5, 50 (5+0) |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 4, 1 x PCIe 4.0 x 8 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN, 4 x USB 3.1 |
| Wymiary | 88.6 × 432 × 511.2 mm |
| Waga | 13 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-h1887XU-RP-E2336-32G |
| EAN | 4711103082287 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-h1887XU-RP-E2336-32 Intel Xeon E-2336 6C 12T |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










