QNAP Serwer NAS TS-h987XU-RP-E2334-16G Xeon E-2334 4C 8T 16 GB
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TS-h987XU-RP
Wydajny storage hybrydowy gotowy na 10GbE z możliwością rozbudowy PCIe Gen 4, obsługą QuTS hero oraz QTS.Model TS-h987XU-RP ma zainstalowany czterordzeniowy procesor Intel Xeon E-2344 nowej generacji, obsługuje do 128 GB pamięci DDR4 ECC i zapewnia hybrydową architekturę pamięci masowej HDD/SSD, która równoważy wydajność i koszty, zapewniając niezawodną wydajność klasy serwerowej. Dzięki systemowi operacyjnemu QuTS hero opartemu na systemie plików ZFS, model TS-h987XU-RP kładzie nacisk na integralność danych dzięki deduplikacji danych, niemal nieograniczoną liczbę migawek, SnapSync w czasie rzeczywistym i QSAL (QNAP SSD Antiwear Leveling) zapewniając idealne rozwiązanie pamięci masowej, które spełnia dzisiejsze wymagania biznesowe na potrzeby serwerów plików, serwerów wirtualizacji, VDI i tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych.
Hybrydowa pamięć masowa dysku twardego / SSD
Łączy w sobie zalety dysku twardego o dużej pojemności i wydajnego dysku U.2 NVMe / SATA SSD oraz umożliwia akcelerację pamięci podręcznej SSD, zwiększając wydajność IOPS.
Łączność 10GbE i 2,5GbE
Dwa porty 10GBASE-T i dwa porty 2,5GbE przyspieszają wirtualizację, intensywny dostęp do plików i zadania w zakresie tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych.
Gniazda PCIe Gen 4
Umożliwia instalację kart 10/25GbE, kart QM2 lub kart Fibre Channel na potrzeby zwiększenia wydajności aplikacji.
Zastosowania wirtualizacyjne
Obsługa pamięci masowej wirtualizacji i hosting maszyn wirtualnych oraz aplikacji kontenerowych.
Centrum kompleksowego tworzenia kopii zapasowych
Zoptymalizowane pod kątem tworzenia kopii zapasowych klasy biznesowej, w tym danych Google Workspace i Microsoft 365 oraz maszyn wirtualnych VMware i Hyper-V.
Brama pamięci masowej w chmurze
Umożliwia zastosowania w chmurze hybrydowej, dodatkowo umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS, zapewniając dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Rack 1U |
| Wentylator | 4 cm |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0), 50 (5+0), 6, 5, 1, 10 (1+0) |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 5 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 8 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.1, 4 x RJ-45 LAN |
| Wymiary | 43.3 × 430 × 479 mm |
| Waga | 8.43 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-h987XU-RP-E2334-16G |
| EAN | 4711103082300 |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-h987XU-RP-E2334-16G Xeon E-2334 4C 8T 16 GB |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










