QNAP Serwer NAS TS-i410X-8G 4-bay 2.5 cala bez wentylatora
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
TS-i410X
Przygotowany do pracy w szerokim zakresie temperatur, bezwentylatorowy przemysłowy serwer NAS 10GbE do wymagających środowisk pracy.
Dzięki konstrukcji bez wentylatora i solidnej obudowie, klasy przemysłowej serwer TS-i410X jest przydatny w trudnych warunkach środowiskowych. Urządzenie TS-i410X może pracować w temperaturach -4070 stopni Celsjusza, a jego szerokozakresowy zasilacz 9 V-36 V DC jest idealny do pracy w fabrykach, magazynach, transporcie i innych trudnych warunkach.
Łączność 10GbE
Dwa porty 10GBASE-T/NBASE-T RJ45 przyspieszają zadania wirtualizacji, szybkie tworzenie/przywracanie kopii zapasowych, udostępnianie plików i transmisję wideo.
Wyjście 4K HDMI
Obsługa odtwarzania 4K i transkodowania w czasie rzeczywistym.
Optymalizacja wydajności i czasu eksploatacji dysku SSD
Zainstaluj dyski SSD SATA 6 Gb/s i aktywuj pamięć podręczną SSD, aby zwiększyć wydajność operacji wejścia/wyjścia.
Zastosowania wirtualizacyjne
Obsługa wielu maszyn wirtualnych i kontenerów na potrzeby różnych aplikacji i mikrousług w jednym modelu.
Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych
Ochrona komputerów PC/Mac, maszyn wirtualnych, kontenerów oprogramowania i danych w chmurze.
Aplikacje w chmurze hybrydowej
Bramy pamięci masowej w chmurze umożliwiają zastosowania w chmurze hybrydowej, dodatkowo umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Poziomy RAID | 1, JBOD, 6, 10 (1+0), 5 |
| Protokoły sieciowe | IPv4 IPv6 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Wbudowana pamięć Flash | 4 GB |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 4 x USB 3.1 |
| Wymiary | 65 x 180 x 254 mm |
| Waga | 2.54 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | TS-i410X-8G |
| EAN | 4711103081464 |
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Procesor | Procesor 4-rdzeniowy/4-wątkowy procesor Intel Atom x6425E o taktowaniu zwiększanym do 3,0 GHz Architektura procesora 64-bitowy x86 |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| RAID | Tak |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer NAS TS-i410X-8G 4-bay 2.5 cala bez wentylatora |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










