QNAP Serwer TS-251D-4G 2-bay NAS 4GB DDR4 SODIMM RAM
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Opis
Multimedialny serwer NAS QNAP
Serwer TS-251D łączy w jednym urządzeniu funkcje bezpiecznej pamięci masowej i multimedialnego centrum rozrywki. Dostępne w serwerze TS-251D gniazdo PCIe umożliwia elastyczne rozszerzanie funkcjonalności NAS i potencjalnych zastosowań. Dodatkowo z modelem TS-251D można używać wspomaganej przez sztuczną inteligencję aplikacji do zarządzania zdjęciami QuMagie firmy QNAP, która wykorzystuje inteligentne rozpoznawanie obrazów do grupowania podobnych zdjęć w albumach „Ludzie”, „Rzeczy” i „Miejsca”.TS-251D-4G Multimedialny do granic
Serwer TS-251D wyposażony jest w gniazdo HDMI do strumieniowania multimediów w całej sieci wewnętrznej. Serwer obsługuje dwukanałowe dekodowanie i transkodowanie sprzętowe, umożliwiając płynne odtwarzanie plików multimedialnych z serwera NAS na różnych urządzeniach.

Wydajność szyfrowania danych
Serwer TS-251D wyposażono w dwurdzeniowy procesor Intel® Celeron® J4005 2,0 GHz, pamięć RAM DDR4 (maks. 8 GB) i jeden port Gigabit LAN, a obsługa dysków twardych SATA 6 Gb/s oraz sieciowych kart rozszerzeń pozwala uzyskiwać doskonałą wydajność odczytu/zapisu. Serwer TS-251D wykorzystuje układ Intel® AES-NI 256 do sprzętowego przyspieszania szyfrowania zarówno pełnych woluminów, jak i folderów udostępnionych, co pozwala zwiększyć wydajność systemu i zapewnić bezpieczeństwo poufnych danych przechowywanych na serwerze TS-251D.Tworzenie, odczytywanie i synchronizowanie kopii zapasowych
Funkcja Hybrid Backup Sync bardzo ułatwia tworzenie kopii zapasowych i synchronizowanie danych serwera TS-251D na inny serwer QNAP NAS, na serwery zdalne lub do pamięci w chmurze na potrzeby odzyskiwania po awarii. Dodatkowo technologia QuDedup znacznie poprawia efektywność tworzenia kopii zapasowej obejmującej wiele wersji w docelowej pamięci masowej, optymalizując jednocześnie wykorzystanie tej pamięci. Możesz zainstalować na swoim komputerze aplikację QuDedup Extract Tool i przywracać zdeduplikowane pliki do normalnego stanu.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Rodzaj urządzenia | Bez dołączonego dysku |
| Maksymalna obsługiwana pojemność | 32 TB |
| Kieszenie na dyski | 2,5" / 3,5" - 2 szt. (Hot swap) |
| Obsługa hot-swap | Tak |
| RAID | 0 / 1 / JBOD / Single Disk |
| Pamięć RAM (GB) | 4 GB (DDR4) |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB / RJ-45 |
| System plików | EXT4 |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Typ dysku | HDD • SSD |
| Interfejs dysku | SATA II - 3 Gb/s • SATA III - 6 Gb/s |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) • 3,5'' (LFF) |
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Procesor | Intel Celeron J4025 dual-core 2.0 GHz |
| Wbudowana pamięć flash | 4 GB |
| Obudowa | Tower |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny 65W, 100-240 V |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI • 2 x USB 3.0 • 3 x USB 2.0 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 2.0 x 4 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 7 cm |
| Wymiary | 168 × 105 × 226 mm |
| Waga | 1.48 kg |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Typ gwarancji | gwarancja producenta |
| Akcesoria w zestawie | Kabel Ethernet x1 Zasilacz Kabel zasilający Śruba z łbem płaskim (dla 3,5"HDD) x8 Śruba z łbem płaskim (dla 2,5"HDD) x6 Przewodnik instalacji |
| Pozostałe parametry | Pobór mocy: Tryb uśpienia dysku: 8,08 W Tryb pracy: 15,25 W Poziom dźwięku: 16,7 db(A) |
| Pełna nazwa | QNAP Serwer TS-251D-4G 2-bay NAS 4GB DDR4 SODIMM RAM |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










