Samsung Monitor 24 cale S40GD IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB-A 2.0 1xUSB-B 5ms 100Hz HAS+PIV głośniki płaski 3YOn-Site (LS24D406GAUXEN)
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | Mega Contrast |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x USB (Type B), 1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Głębokość z podstawą | 219 mm |
| Wysokość z podstawą | 497.7 mm |
| Wysokość | 320.4 mm |
| Szerokość | 540.7 mm |
| Głębokość | 39.8 mm |
| Waga z podstawą | 3.5 kg |
| Waga | 2.3 kg |
| Certyfikaty | TCO |
| Pobór mocy | 12 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | C |
| Kod dostawcy | LS24D406GAUXEN |
| EAN | 8806095803012 |
| Pełna nazwa | Samsung Monitor 24 cale S40GD IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB-A 2.0 1xUSB-B 5ms 100Hz HAS+PIV głośniki płaski 3YOn-Site (LS24D406GAUXEN) |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










