Samsung Monitor 27 cali LS27D390GAUXEN
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Zakrzywiony ekran 1800R Zakrzywiony monitor bardziej odpowiada naturalnemu polu widzenia. Tworząc szerszy widok, poprawia postrzeganie głębi i minimalizuje peryferyjne zakłócenia.
towar niedostępny
Opis
Zakrzywiony ekran 1800R
Zakrzywiony monitor bardziej odpowiada naturalnemu polu widzenia. Tworząc szerszy widok, poprawia postrzeganie głębi i minimalizuje peryferyjne zakłócenia. Pomaga skoncentrować się na na tym, co jest na ekranie.
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Pozostań w centrum akcji podczas gry, oglądania filmów lub pracy nad kreatywnymi projektami. Częstotliwość odświeżania 100 Hz zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu, Nie przegapisz niczego, nawet podczas dynamicznych scen.
Game mode
Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki zoptymalizowanym ustawieniom game mode. Kolory i kontrast obrazu można natychmiast dostosować, aby wyraźniej widzieć sceny i dostrzec wrogów ukrywających się w ciemności.
Eye Saver Mode & Less Screen Flickering
Dbaj o swoje oczy i zachowaj komfort nawet podczas długich sesji. Zaawansowana technologia Eye Saver Mode certyfikowana przez TÜV zmniejsza zmęczenie oczu, minimalizując niebieskie światło i redukując irytujące migotanie ekranu.
Wiele możliwości połączeń
Podłącz urządzenia bezpośrednio do monitora, aby zwiększyć wygodę pracy.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Głębokość z podstawą | 250.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 468.7 mm |
| Wysokość | 366.5 mm |
| Szerokość | 617.9 mm |
| Głębokość | 75.8 mm |
| Waga z podstawą | 3.8 kg |
| Waga | 3.1 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI Przewód zasilania |
| Pobór mocy | 16.4 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | D |
| Kod dostawcy | LS27D390GAUXEN |
| EAN | 8806095846064 |
| Pełna nazwa | Samsung Monitor 27 cali LS27D390GAUXEN |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










