Samsung Monitor 27 cali LS27F610EAUXEN
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Rozdzielczość QHD
Doskonały obraz, którego potrzebują profesjonaliści. Rozdzielczość QHD (2560x1440) sprawia, że każdy szczegół jest widoczny. Zanurz się w skomplikowanych projektach, złożonych diagramach i dynamicznych treściach bez zacinania obrazu.
Czas odświeżania 100Hz
Pozostań w akcji podczas grania, oglądania filmów lub pracy nad kreatywnymi projektami. Częstotliwość odświeżania 100Hz zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu, dzięki czemu nie przegapisz niczego w szybkich scenach.
Tryb Gry
Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki zoptymalizowanym ustawieniom gry. Kolory i kontrast obrazu można dostosować, aby wyraźniej widzieć sceny i dostrzec wrogów ukrywających się w ciemności.
Wiele portów
Dzięki złączom HDMI i Display Port podłączenie urządzeń peryferyjnych jest bardzo łatwe. Wygodny interfejs nie tylko upraszcza konfigurację, ale także zwiększa produktywność, zapewniając płynną pracę.
Redukcja niebieskiego światła i migotania ekranu
Chroń swój wzrok i zachowaj komfort nawet podczas długich sesji. Zaawansowana technologia certyfikowana przez TÜV zmniejsza zmęczenie oczu, minimalizując niebieskie światło i redukując irytujące migotanie ekranu.
Ergonomiczna Podstawa
Monitor o regulowanej wysokości, który można dowolnie pochylać i obracać. Przekręć ekran o 90 stopni, aby przeglądać długie dokumenty bez konieczności przewijania.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | Mega Contrast |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Głębokość z podstawą | 192.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 538.5 mm |
| Wysokość | 367.7 mm |
| Szerokość | 616.2 mm |
| Głębokość | 45.4 mm |
| Waga z podstawą | 5.4 kg |
| Waga | 3.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Przewód zasilania Kabel HDMI |
| Pobór mocy | 22.4 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | LS27F610EAUXEN |
| EAN | 8806095899213 |
| Pełna nazwa | Samsung Monitor 27 cali LS27F610EAUXEN |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










