Samsung Monitor 32 cale LS32FG816SUXEN
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | OLED |
| Jasność | 260 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 mm |
| Tilt | Tak |
| Swivel | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB (Type B), 1 x 3,5 mm minijack, 1 x DisplayPort |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 394.73 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 699.48 mm |
| Głębokość z podstawą | 263.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 584.6 mm |
| Wysokość | 414.7 mm |
| Szerokość | 719.7 mm |
| Głębokość | 49.2 mm |
| Waga z podstawą | 8.4 kg |
| Waga | 5.3 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-A do USB-B |
| Pobór mocy | 38.4 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | LS32FG816SUXEN |
| EAN | 8806095970523 |
| Pełna nazwa | Samsung Monitor 32 cale LS32FG816SUXEN |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










