Samsung Monitor 32 cale LS32FM700UUXDU
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Copilot
Szukasz odpowiedzi na skomplikowane pytania, uczysz się nowego języka lub przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej? Zapytaj, a Copilot odpowie płynnym, naturalnym głosem. Ciesz się bezproblemową rozmową bez konieczności używania rąk, bezpośrednio na swoim monitorze.
Aplikacje Smart TV
Oglądaj treści z Internetu bezpośrednio na monitorze, uzyskaj dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo i treści na żądanie.
One UI Tizen
One UI Tizen to spersonalizowany i ulepszony ekran, obsługiwany przez system operacyjny Samsung Tizen OS. Dzięki One UI Tizen możesz korzystać z najnowszych i innowacyjnych funkcji Samsung. One UI Tizen będzie również obsługiwać aktualizacje systemu operacyjnego Tizen OS przez następne siedem lat.
Optymalizacja obrazu AI
Doświadcz jakości obrazu dopasowanej do Twoich potrzeb. Optymalizacja obrazu dzięki AI dostosowuje treści wyświetlane na ekranie - ułatwia pracę nad dokumentami, pozwala w pełni zanurzyć się w grach z głęboką, bogatą czernią oraz oglądać filmy w żywych kolorach.
4K UHD
Rozdzielczość 4K UHD podkreśla nawet najdrobniejsze detale w obrazach i filmach, sprawiając, że światy stają się bardziej żywe i realistyczne.
Funkcja AVA (Active Voice Amplifier) Pro
Active Voice Amplifier Pro analizuje głosy w wyświetlanych treściach oraz hałasy otoczenia wokół monitora. Dostosowuje każde słowo tak, aby można było je usłyszeć czysto i wyraźnie.
SmartThings
Zobacz swoje inteligentne urządzenia na mapie 3D i zarządzaj nimi bez problemu. Możesz sprawdzić i kontrolować zużycie energii przełączając urządzenia smart na tryb oszczędzania energii. Skorzystaj z jednego huba IoT za pomocą smartfona lub poleceń głosowych bez konieczności odrywania się od pracy.
Zabezpieczenia Knox
Zabezpiecz dane swojego monitora przed nieautoryzowanym dostępem dzięki Samsung Knox. Samsung Knox to oprogramowanie, które gwarantuje wyjątkowe, wielowymiarowe bezpieczeństwo połączeń IoT. Dodatkowo monitor wyposażony jest w Knox Vault wbudowany chip sprzętowy zaprojektowany do ochrony wrażliwych informacji przed atakami fizycznymi.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 3 x USB 2.0, 1 x USB (Type C) |
| Obszar widzialny w pionie | 392.234 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.306 mm |
| Głębokość z podstawą | 193.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 517 mm |
| Wysokość | 424.5 mm |
| Szerokość | 716.1 mm |
| Głębokość | 41.8 mm |
| Waga z podstawą | 6.5 kg |
| Waga | 5.4 kg |
| Pobór mocy | 32.4 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | LS32FM700UUXDU |
| EAN | 8806097328230 |
| Pełna nazwa | Samsung Monitor 32 cale LS32FM700UUXDU |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










