Samsung Monitor 34 cale ViewFinity S65UA VA 3440x1440 UWQHD 21:9 1xHDMI 1xDP 1xUSB-C(90W) 3xUSB 3.0 LAN (RJ45) 5ms 100Hz HAS+PIVOT zakrzywiony głośnik
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1000 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | Mega Contrast |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x USB (Type B), 1 x USB (Type C) |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22 mm |
| Głębokość z podstawą | 241 mm |
| Wysokość z podstawą | 561.5 mm |
| Wysokość | 369.4 mm |
| Szerokość | 806.6 mm |
| Głębokość | 125 mm |
| Waga z podstawą | 8 kg |
| Waga | 5.2 kg |
| Akcesoria w zestawie | Przewód zasilania 1.5 m Kabel HDMI Kabel DP Kabel USB Type-C Kabel USB 3.0 |
| Certyfikaty | TCO |
| TCO Certified | Tak |
| Pobór mocy | 200 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | LS34C652UAUXEN |
| EAN | 8806094974751 |
| Pełna nazwa | Samsung Monitor 34 cale ViewFinity S65UA VA 3440x1440 UWQHD 21:9 1xHDMI 1xDP 1xUSB-C(90W) 3xUSB 3.0 LAN (RJ45) 5ms 100Hz HAS+PIVOT zakrzywiony głośnik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










