Samsung Monitor 37 cali LS37D800UAUXEN
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Rozdzielczość UHD Wizualne mistrzostwo, którego wymagają profesjonaliści. Rozdzielczość UHD (3840x2160) to jeszcze więcej detali dzięki większemu zagęszczeniu pikseli na matrycy.
towar niedostępny
Opis
Rozdzielczość UHD
Wizualne mistrzostwo, którego wymagają profesjonaliści. Rozdzielczość UHD (3840x2160) to jeszcze więcej detali dzięki większemu zagęszczeniu pikseli na matrycy. Teraz możesz zanurzyć się w większej szczegółowości obrazu i większej przestrzeni roboczej ekranu, aby realizować swoje najbardziej skomplikowane pomysły.
1,07 miliarda kolorów dzięki HDR10
HDR10 zapewnia realistyczne odwzorowanie barw, zarówno ciemniejszych jak i jaśniejszych odcieni. Widząc szerszą gamę kolorów oraz każdy niuans, odkryjesz ponownie satysfakcję z tworzenia kreatywnych projektów.
USB-C i port LAN
Wiele portów oznacza lepsze stanowisko pracy. Port USB-C umożliwia jednoczesne ładowanie 90W i przesyłanie danych, a wbudowany port LAN zapewnia bezproblemową łączność Ethernet.
Podstawa Easy Setup Stand
Podstawa Easy Setup Stand tworzy idealną przestrzeń roboczą bez użycia narzędzi i śrub. Gdy nadejdzie czas na zmianę konfiguracji, wystarczy nacisnąć przycisk i cieszyć się ulubionym ustawieniem.
Ergonomiczna konstrukcja
Ekran o regulowanej wysokości zapewnia lepszy kąt widzenia i komfort pracy. Teraz możesz również obrócić ekran o 90 stopni, co jest idealne do przeglądania długich dokumentów bez konieczności ich przewijania.
Zaprojektowany z troską
Monitory Samsung ViewFinity 2024 zawierają co najmniej 14% plastiku pochodzącego z recyklingu. Ponadto nie używamy żadnych chemicznych sprayów do plastiku monitora i używamy kleju zamiast zszywek w złączu opakowania, dzięki czemu można je poddać recyklingowi.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 37" |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | Mega Contrast |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 454.5072 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 808.0128 mm |
| Głębokość z podstawą | 250 mm |
| Wysokość z podstawą | 648 mm |
| Wysokość | 486.5 mm |
| Szerokość | 823.9 mm |
| Głębokość | 41.8 mm |
| Waga z podstawą | 8.9 kg |
| Waga | 5.9 kg |
| Akcesoria w zestawie | Przewód zasilania Kabel HDMI Kabel USB-C |
| Certyfikaty | TCO |
| Pobór mocy | 37 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | F |
| Kod dostawcy | LS37D800UAUXEN |
| EAN | 8806095971025 |
| Pełna nazwa | Samsung Monitor 37 cali LS37D800UAUXEN |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










