Samsung Monitor Gamingowy Odyssey 27 cali LS27FG702EUXEN
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Dual ModeWybierz tryb, który pasuje do gry, w którą grasz. Niezależnie od tego, czy podziwiasz oszałamiającą grafikę w rozdzielczości 4K UHD przy częstotliwości odświeżania 180Hz, czy też zależy Ci na błyskawicznej akcji w rozdzielczości Full HD przy częstotliwości odświeżania 360Hz, tryb Dual Mode pozwala przełączać się między rozdzielczościami i częstotliwościami odświeżania, zapewniając dostosowane do potrzeb wrażenia z gry.
towar niedostępny
Opis
Dual Mode
Wybierz tryb, który pasuje do gry, w którą grasz. Niezależnie od tego, czy podziwiasz oszałamiającą grafikę w rozdzielczości 4K UHD przy częstotliwości odświeżania 180Hz, czy też zależy Ci na błyskawicznej akcji w rozdzielczości Full HD przy częstotliwości odświeżania 360Hz, tryb Dual Mode pozwala przełączać się między rozdzielczościami i częstotliwościami odświeżania, zapewniając dostosowane do potrzeb wrażenia z gry.
4K UHD
Otocz się szczegółami, które sprawią, że Twój świat gier będzie bardziej realistyczny niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki czterokrotnie większej gęstości pikseli niż w rozdzielczości FHD, rozdzielczość 4K UHD zapewnia realistyczny obraz, dzięki czemu możesz w pełni zaangażować się w akcję.
Matryca Fast IPS
Ciesz się realistycznymi scenami w grach dzięki matrycy Fast IPS. Szeroki kąt widzenia wynoszący 178° zapewnia dokładne odwzorowanie jasnych, wyraźnych barw, które pozostają spójne nawet podczas patrzenia pod kątem, a szybki czas reakcji zmniejsza rozmycie ruchu, zapewniając wciągające wrażenia podczas grania.
HDR10
Ciesz się realistycznymi obrazami dzięki poprawionemu kontrastowi i dokładności kolorów. Technologia HDR10 zapewnia jaśniejsze światła i subtelniejsze cienie, co dodaje głębi i sprawia, że sceny wydają się bardziej żywe i realistyczne.
Czas reakcji 1ms (GtG)
Dzięki niemal natychmiastowemu czasowi reakcji wynoszącemu 1ms (GtG) możesz śledzić ruchy przeciwnika w czasie rzeczywistym, co zapewnia przewagę podczas gry.
Kompatybilność NVIDIA G-Sync
Technologia G-Sync synchronizuje procesor graficzny z matrycą wyświetlacza, eliminując zacinanie się obrazu, opóźnienia ekranu oraz rozrywanie obrazu. W połączeniu z technologią AMD FreeSync Premium, G-Sync tworzy ultra płynne sceny, które przechodzą do następnych bez zakłóceń.
Auto Source Switch+
Szybciej przejdź do gry dzięki funkcji Auto Source Switch+. Monitor wykrywa podłączone urządzenia i natychmiast przełącza się na nowy sygnał źródłowy bez konieczności przełączania między wieloma wejściami.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 360 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 100 mm |
| Tilt | Tak |
| Swivel | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Głębokość z podstawą | 263.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 553.2 mm |
| Wysokość | 361.5 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 73.8 mm |
| Waga z podstawą | 7.1 kg |
| Waga | 3.9 kg |
| Akcesoria w zestawie | Długość przewodu zasilania: 1.5 m Kabel: Displayport Kabel USB 3.0 |
| Pobór mocy | 78 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | E |
| Kod dostawcy | LS27FG702EUXEN |
| EAN | 8806097672692 |
| Pełna nazwa | Samsung Monitor Gamingowy Odyssey 27 cali LS27FG702EUXEN |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










