Samsung Monitor gamingowy Odyssey 49 cali LS49DG950SUXDU
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
OLED z podwójną rozdzielczością QHD
Dzięki technologii OLED możesz cieszyć się szerszym spektrum kolorów i żywymi obrazami, które urzekają i przenoszą rozgrywkę na nowy poziom. Treści ożywają na ekranie o podwójnej rozdzielczości QHD (5120 x 1440), zapewniając niezrównaną ostrość i precyzję.
OLED Glare Free
Technologia Glare Free znacząco redukuje odblaski z zewnętrznych źródeł światła, dzięki czemu doskonała czerń i kolory ekranu OLED są prezentowane bez rozpraszania uwagi. Dzięki ekranowi o 54% mniej błyszczącemu niż konwencjonalna folia antyrefleksyjna firmy Samsung, możesz zobaczyć wszystkie środowiska gry i pokonać wrogów.
Wyprzedzaj przeciwników
Rób uniki, kontruj i atakuj szybciej niż inni. Technologia OLED skraca czas reakcji do 0.03ms (GtG). W grze przeciwko najlepszym liczą się milisekundy.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | OLED |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 1 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 mm |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 x DisplayPort, 1 x USB (Type C), 1 x micro HDMI |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 339.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1196.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 236.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 529.3 mm |
| Wysokość | 365 mm |
| Szerokość | 1194.7 mm |
| Głębokość | 180.8 mm |
| Waga z podstawą | 12.6 kg |
| Waga | 8.8 kg |
| Akcesoria w zestawie | Pilot |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Pobór mocy | 220 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | LS49DG950SUXDU |
| EAN | 8806095710822 |
| Pełna nazwa | Samsung Monitor gamingowy Odyssey 49 cali LS49DG950SUXDU |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










