Samsung Monitor wielkoformatowy 49 cali ViewFinity S9 S95UF LS49F950UAUXEN
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Precyzyjnie zdefiniowana jakość obrazu i zaawansowane możliwości łączności dzięki monitorowi Samsung ViewFinity S95UF, który zaprojektowano z myślą o profesjonalistach. Wychwyć każdy detal, dzięki ultrapanoramicznej rozdzielczości: 49-calowy, zakrzywiony ekran zapewnia immersyjną przestrzeń do pracy nad wieloma projektami równolegle i zapewnia jakość obrazu, której oczekują profesjonaliści.
towar niedostępny
Opis
Precyzyjnie zdefiniowana jakość obrazu i zaawansowane możliwości łączności dzięki monitorowi Samsung ViewFinity S95UF, który zaprojektowano z myślą o profesjonalistach.
Wychwyć każdy detal, dzięki ultrapanoramicznej rozdzielczości: 49-calowy, zakrzywiony ekran zapewnia immersyjną przestrzeń do pracy nad wieloma projektami równolegle i zapewnia jakość obrazu, której oczekują profesjonaliści. Wysoka rozdzielczość 5120x1440 pozwala dostrzec każdy szczegół w skomplikowanych projektach, schematach, czy podczas edycji video tak, by realizacja zadań przebiegała sprawniej niż kiedykolwiek wcześniej.
Płynność w działaniu niezależnie od treści: Bądź zawsze w centrum akcji niezależnie od tego, czy realizujesz projekty kreatywne, oglądasz video, czy grasz. Odświeżanie 120Hz minimalizuje opóźnienia i rozmycia ruchu, więc nie umknie Ci żaden detal.
Technologia chroniąca oczy: Ochrona oczu i komfort pracy nawet podczas długich sesji. Mniej emisji niebieskiego światła i migotania ekranu ułatwia skoncentrowanie się na pracy.
USB-C, LAN i połączenie łańcuchowe: Łączność scalająca miejsce pracy zespołu. Port USB-C umożliwia jednocześnie ładowanie urządzeń mocą 90W i przesyłanie danych, a wbudowany port LAN udostępnia całą infrastrukturę sieciową oszczędniej wyposażonym laptopom.
Podstawa Easy Setup: Stwórz idealne miejsce do pracy bez użycia narzędzi i śrub. Aby odłączyć podstawę, wystarczy nacisnąć przycisk.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 4 |
| Liczba portów USB-C | 1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Data Act | Link |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Głębokość z podstawą | 420.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 568.4 mm |
| Wysokość | 363.5 mm |
| Szerokość | 1147.6 mm |
| Głębokość | 293.8 mm |
| Waga z podstawą | 15.6 kg |
| Waga | 10.6 kg |
| Certyfikaty | EPEAT, TCO |
| Pobór mocy | 45.2 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | LS49F950UAUXEN |
| EAN | 8806097614005 |
| Pełna nazwa | Samsung Monitor wielkoformatowy 49 cali ViewFinity S9 S95UF LS49F950UAUXEN |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










