Samsung Monitor wielkoformatowy 49 cali zakrzywiony LS49CG950EUXEN
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
Krzywizna 1000R, która całkowicie odmieni Twoją grę Stworzony dla świata gier - ale nie tylko. 49-calowy, ultra szeroki, zakrzywiony monitor o proporcjach ekranu 32:9 pozwala zachować wrażenie realizmu nawet wtedy, gdy musisz zatrzymać grę.
towar niedostępny
Opis
Krzywizna 1000R, która całkowicie odmieni Twoją grę
Stworzony dla świata gier - ale nie tylko.
49-calowy, ultra szeroki, zakrzywiony monitor o proporcjach ekranu 32:9 pozwala zachować wrażenie realizmu nawet wtedy, gdy musisz zatrzymać grę. Teraz możesz otworzyć jednocześnie wiele różnych okien, by sprawnie przełączać się między codziennymi, bardziej przyziemnymi zadaniami.
Najwyższa wydajność
Uniknięcie drobnego błędu decyduje o wygranej lub porażce. Przy szybkości odświeżania 240Hz, 1ms czasowi reakcji (GtG) i FreeSync Premium Pro, przygotuj się do wygranej.
Mistrzowskie ustawienia
Arena Lighting. Dostosuj kolor podświetlenia z tyłu monitora do swego nastroju. Dopasuj wysokość tak jak lubisz, aby grać jeszcze wygodniej.
Zanurz się rozrywce
Zakrzywienie 1000R oraz rozdzielczość Dual QHD
Zakrzywiony panoramiczny ekran 49 cali w Odyssey G9 to szczytowe osiągnięcie technologii zakrzywionych ekranów. Krzywizna 1000R jest optymalnie dostosowana do pola widzenia ludzkiego oka, zapewniając niezrównany poziom realizmu.
Pokonaj wrogów
VESA DisplayHDR 1000
Wyobrażenia, które dościgają rzeczywistość. Niezwykle wysoki poziom kontrastu uzyskany dzięki zastosowaniu technologii HDR1000 sprawia, że czerń jest jeszcze ciemniejsza, a biel jeszcze jaśniejsza, by gra mogła wyglądać dokładnie tak, jak zaplanowali to jej twórcy.
Zwycięskie parametry
Odświeżanie 240Hz i czas reakcji 1ms (GtG)
Pokonaj każdego przeciwnika, bez względu na to, jak jest szybki. Szybkość odświeżania 240Hz eliminuje opóźnienia. Identyfikuj przeciwników z niezrównaną precyzją dzięki czasowi reakcji 1ms (GtG).
Płynna akcja
AMD FreeSync Premium Pro
Akcja w trybie hyper, bez żadnych zacięć. AMD FreeSync Premium Pro oznacza idealną synchronizację pomiędzy ekranem i kartą graficzną, a tym samym eliminuje irytujące przerywanie, opóźnienia i zakłócenia obrazu.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pivot | Nie |
| Zakrzywienie ekranu | 1000 R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kamera internetowa | Brak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Liczba portów HDMI | 2 |
| Liczba portów DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 mm |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Kontrast Dynamiczny | Mega Contrast |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 2 x USB 2.0, 1 x 3,5 mm minijack |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Obszar widzialny w pionie | 335.232 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1191.936 mm |
| Głębokość z podstawą | 420.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 568.4 mm |
| Wysokość | 363.5 mm |
| Szerokość | 1147.6 mm |
| Głębokość | 293.8 mm |
| Waga z podstawą | 15.6 kg |
| Waga | 10.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Przewód zasilania Kabel display port Kabel USB 3.0 |
| Pobór mocy | 45 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | G |
| Kod dostawcy | LS49CG950EUXEN |
| EAN | 8806095234908 |
| Pełna nazwa | Samsung Monitor wielkoformatowy 49 cali zakrzywiony LS49CG950EUXEN |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










