Seagate Dysk twardy Expansion 28TB 3.5 cala STKP28000400
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Expansion
Stacjonarny dysk twardy Seagate Expansion to idealne rozwiązanie umożliwiające dodanie dodatkowej pamięci masowej do komputera. Jest łatwy w konfiguracji i zapewnia więcej miejsca na przechowywanie ważnych plików, zdjęć, filmów i dokumentów. Zwolnij miejsce na swoim dysku wewnętrznym i przechowuj wszystko w jednym miejscu. Dzięki sprawdzonej jakości firmy Seagate możesz polegać na tym dysku w zakresie ochrony danych i uproszczenia swojego cyfrowego życia.
Specyfikacja techniczna
| Dodatkowy numer producenta | STKP28000400 |
| Wysokość | 178.85 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Głębokość | 41.9 mm |
| Waga | 1.176 kg |
| Gwarancja | rękojmia 24 miesiące |
| Kod dostawcy | STKP28000400 |
| EAN | 8719706046008 |
| Pełna nazwa | Seagate Dysk twardy Expansion 28TB 3.5 cala STKP28000400 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










