Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 16TB 3,5 STKP16000400 czarny
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dysk zewnętrzny Expansion 16TB 3,5 STKP16000400 czarny
Dysk Seagate Expansion do komputerów stacjonarnych zapewnia dodatkową pamięć masową dla Twojej stale rosnącej kolekcji plików. Błyskawicznie dodaj miejsce na więcej plików, skonsoliduj wszystkie swoje pliki w jednej lokalizacji lub zwolnij miejsce na swoim wewnętrznym dysku komputera, aby poprawić jego wydajność.
Zużycie energii: zobacz
Specyfikacja techniczna
| Wysokość | 178.75 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Głębokość | 41.9 mm |
| Waga | 1.176 kg |
| Gwarancja | rękojmia 24 miesiące |
| Kod dostawcy | STKP16000400 |
| EAN | 3660619040469 |
| Pełna nazwa | Seagate Dysk zewnętrzny Expansion 16TB 3,5 STKP16000400 czarny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










