Seagate SkyHawkAI 16TB 3,5inch. 256MB ST16000VE002
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dysk HDD Seagate SkyHawkAI 16 TB
Seagate SkyHawk AI 16 TB to dysk zoptymalizowany pod kątem monitoringu, zaprojektowany dla NVR ze sztuczną inteligencją (AI) do zastosowań brzegowych.
Specyfikacja techniczna
| Model | SkyHawkAI 16 TB |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 16 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 670 g |
| Kolor | Szary |
| Pełna nazwa | Seagate SkyHawkAI 16TB 3,5inch. 256MB ST16000VE002 |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










