Stacja robocza HP Z2 G1i DN8A1ET Tower / Intel Core U7-265K / 64GB DDR5 / 1TB NVMe / Intel Graphics / DVDRW / 3Y OnSite / Win11 Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:


Graphics
Opis

Profesjonalna moc stacji roboczej
Poznaj nowy poziom wydajności w swojej profesjonalnej organizacji pracy. HP Z2 G1i w obudowie typu tower bezproblemowo obsługuje wielowątkowe aplikacje do szybkiego renderowania, symulacji i ray tracingu w czasie rzeczywistym. A gdy zmieniają się wymagania, masz imponujące możliwości rozbudowy. Bezproblemowo uruchamiaj najbardziej zasobożerne aplikacje dzięki rozbudowie do 192 GB pamięci RAM DDR5 ECC.Karta graficzna NVIDIA® RTX 6000 lub AMD Radeon Pro W7900
Bezproblemowo projektuj, renderuj i symuluj dzięki kartom graficznym NVIDIA RTX 6000 i AMD Radeon Pro W7900 o dużej przepustowości PCIe Gen5. Pracuj bez spowolnienia podczas tworzenia gier i mediów interaktywnych lub tworzenia reklam, filmów krótkometrażowych i filmów pełnometrażowych w jakości HD lub z edycją proxy 4K.Niezawodność w pracy
Najlepsze zabezpieczenia w branży. Niezawodność, na której można polegać. Śpij spokojnie, wybierając komputer stworzony z myślą o trwałości. Z2 G1i przechodzi 360 tys. godzin rygorystycznych testów, również z zastosowaniem norm wojskowych, i jest certyfikowany pod kątem profesjonalnych aplikacji. A dzięki zabezpieczeniom HP Wolf Security for Business jest chroniony powyżej, poniżej i w obrębie systemu operacyjnego.Certyfikacja stacji roboczych ISV
Stacje robocze Z2 są poddawane rygorystycznym testom i certyfikacji przez niezależnych dostawców oprogramowania, aby zapewnić najwyższą wydajność wybranych aplikacji. Pracuj bez obaw, wiedząc, że stacje robocze Z są testowane i certyfikowane przez niezależnych dostawców oprogramowania z różnych branż, aby niezawodnie uruchamiać aplikacje, które odniosą sukces. Współpracujemy z niezależnymi dostawcami oprogramowania, aby zapewnić idealną optymalizację naszych stacji roboczych pod kątem przepływu pracy. Doświadcz pewności i produktywności pełnej kompatybilności między sprzętem a oprogramowaniem.

Komputer do CAD
HP Workstation Z2 Tower G1i w zależności od konfiguracji wyposażone są w procesory posiadające do 24 rdzeni. Intel® Core Ultra 9 (seria 2). Szybko urzeczywistnij swoje pomysły i uruchamiaj wiele aplikacji jednocześnie dzięki najnowszym procesorom Intel Core Ultra, teraz z obsługą pamięci ECC, która zapewnia optymalną integralność danych i niezawodność. Aby zwiększyć wydajność, wybierz serię procesorów oznaczoną literą "K".Stacja robocza dla projektantów i inżynierów
Przyspiesz proces projektowania. Ciesz się niezawodną, pozbawioną opóźnień wydajnością podczas tworzenia projektów i modeli 3D lub tworzenia prostych renderów i symulacji na małym, zajmującym niewiele miejsca komputerze stacjonarnym.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7-265K |
| Ilość rdzeni procesora | 20 |
| Więcej informacji o procesorze | 30MB Cache, up to 5.50 GHz |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 64 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | DDR5 UDIMM - bez ECC |
| Szybkość Pamięci | 5600 MHz |
| Liczba slotów pamięci | 4 |
| Liczba wolnych slotów pamięci | 0 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 192 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 1 TB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x RAID (SATA 6Gb/s) |
| Kontroler pamięci masowej (2) | 1 x RAID (NVMe) |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Napęd optyczny (wbudowany) | 9.5mm SuperMulti DVDRW |
| Czytnik kart | Nie |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | Intel Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Wnęki 3,5 cala | 2 (całkowity) / 2 (wolne) |
| Sloty PCIe 5.0 x16 | 1 (całkowity) / 0 (wolnych) x PCIe 5.0 x16 |
| Sloty PCIe 4.0 x4 | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x PCIe 4.0 x4 ( jedna z konektorem x16) |
| Sloty PCIe 4.0 x1 | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 4.0 x1 z konektorem x4 |
| Slot M.2 Card - 2280 | 3 (całkowity) / 2 (wolne) w tym 1 gniazdo M.2 2280 PCIe 5 x4 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port USB-C | 2 |
| Port USB 2.0 | 3 |
| Port USB 3.x | 6 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 2 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 port 1Gb (Karta Intel® I219LM GbE) |
| Dodatkowe informacje o portach | Przód: 2 porty USB-C® o przepustowości 20 Gb/s; 4 porty USB-A o przepustowości 10 Gb/s; 1 gniazdo combo (słuchawki/mikrofon) ; Z tyłu: 2 porty USB-A o przepustowości 10 Gb/s; 2 złącza DisplayPort™ 1.4; 1 port RJ-45; 1 wejście/wyjście liniowe audio; 3 port |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Wymiary (cm) | 17,5 × 42,6 × 38,8 cm |
| Waga (kg) | od 8,6 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 700 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Oprogramowanie | HP Anyware, HP Support Assistant ; HP UEFI BIOS Certification Level 2.7B; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Manageability Integration Kit ; HP Notifications; HP Desktop Support Utilities; HP Documentation; myHP ; WPS Office; Touchpoint Customizer for |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | HP Tamper Lock |
| Inne cechy | Zestaw układów Intel® W880, HP Wolf Pro Security Edition, TPM 2.0, Kodek Realtek ALC3205, gniazdo Universal Audio Jack z CTIA i obsługą zestawu słuchawkowego OMTP |
| Zastosowane technologie | HP Cloud Recovery, HP Secure Erase ; HP Sure Click ; HP BIOSphere Gen6 ; HP Sure Admin ; Hood Sensor Optional Kit; HP Client Security Manager Gen6 ; HP Sure Start ; HP Sure Recover ; HP Sure Sense ; HP Sure Run ; HP Tamper Lock |
| Certyfikaty | CECP; TCO Certified configurations available; SEPA; Taiwan Green Mark; Japan PC Green Label; FEMP; EPEAT® Gold with Climate+; Korea MEPS |
| W zestawie | Przewodowa klawiatura i mysz HP 320M |
| Pełna nazwa | Stacja robocza HP Z2 G1i DN8A1ET Tower / Intel Core U7-265K / 64GB DDR5 / 1TB NVMe / Intel Graphics / DVDRW / 3Y OnSite / Win11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










