Stacja robocza HP Z2 Mini G1a B76QJET / AMD Ryzen AI MAX PRO 390 / 64GB DDR5 / 1TB NVMe / AMD Radeon 8050S / 3Y OnSite / Win11 Pro
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:

8050S
Opis

Profesjonalna moc stacji roboczej
Poznaj nowy poziom wydajności w swojej profesjonalnej organizacji pracy. HP Z2 Mini G1a w miniaturowej obudowie bezproblemowo obsługuje wielowątkowe aplikacje do szybkiego renderowania, symulacji i ray tracingu w czasie rzeczywistym. A gdy zmieniają się wymagania, masz imponujące możliwości rozbudowy. Bezproblemowo uruchamiaj najbardziej zasobożerne aplikacje dzięki nawet 128 GB pamięci RAM DDR5.Mini stacja robocza
Odblokuj przepływy pracy, które wcześniej nie były możliwe na ministacji roboczej. Kompaktowy komputer nowej generacji z AI zapewnia przełomową wydajność, która pozwala jak nigdy dotąd realizować złożone projekty akcelerowane przez AI — jednocześnie projektować i renderować grafikę 3D lub pracować lokalnie z LLM. Nowy poziom wydajności, który przekracza to, co było możliwe.. Zmierz się z dużymi, nowymi zadaniami wykonywanymi lokalnie na ministacji roboczej, dzięki procesorowi AMD Ryzen™ AI Max PRO1, rdzeniom procesora do komputerów stacjonarnych, zintegrowanej karcie graficznej, ujednoliconej pamięci i możliwości przypisania pamięci do procesora graficznego,2 obsługuj lokalnie projekty obciążające grafikę.Niezawodność w pracy
Najlepsze zabezpieczenia w branży. Niezawodność, na której można polegać. Śpij spokojnie, wybierając komputer stworzony z myślą o trwałości. Z2 Mini G1a przechodzi 360 tys. godzin rygorystycznych testów, również z zastosowaniem norm wojskowych, i jest certyfikowany pod kątem profesjonalnych aplikacji. A dzięki zabezpieczeniom HP Wolf Security for Business jest chroniony powyżej, poniżej i w obrębie systemu operacyjnego.Certyfikacja stacji roboczych ISV
Stacje robocze HP Z2 Mini są poddawane rygorystycznym testom i certyfikacji przez niezależnych dostawców oprogramowania, aby zapewnić najwyższą wydajność wybranych aplikacji. Pracuj bez obaw, wiedząc, że stacje robocze Z są testowane i certyfikowane przez niezależnych dostawców oprogramowania z różnych branż, aby niezawodnie uruchamiać aplikacje, które odniosą sukces. Współpracujemy z niezależnymi dostawcami oprogramowania, aby zapewnić idealną optymalizację naszych stacji roboczych pod kątem przepływu pracy. Doświadcz pewności i produktywności pełnej kompatybilności między sprzętem a oprogramowaniem.

Komputer do CAD
Smukła i elegancka. Niewielka konstrukcja. Stwórz idealną konfigurację za pomocą kompaktowego Z2 mini. Ustaw go na biurku, zamontuj z tyłu na monitorze lub pod blatem. Dzięki zasilaczowi wewnętrznemu ten komputer mieści się w stelażu, a jego niewielkie rozmiary pozwalają na zainstalowanie 5 jednostek w szafie 4U. Mobilna stacja robocza AI nowej generacji. Sprzętowe akceleratory AI zapewniają moc do obsługi zaawansowanych obciążeń. Odciążaj procesy i uruchamiaj zadania lokalnie z mocą do 50 TOPS z procesorami NPU, jednocześnie profesjonalnie obsługując nowe, bardziej wymagające czynności wspomagane sztuczną inteligencją.Mały komputer dla projektantów i inżynierów
Przyspiesz proces projektowania. Ciesz się niezawodną, pozbawioną opóźnień wydajnością podczas tworzenia projektów i modeli 3D lub tworzenia prostych renderów i symulacji na małym, zajmującym niewiele miejsca komputerze stacjonarnym. Konstrukcja montowana w stelażu. Rozwiązanie zaprojektowane tak, aby mieściło się w stelażu, umożliwia maksymalizację gęstości, dzięki obsłudze 5 procesorów Mini w obudowie 4U, teraz bez zewnętrznych zasilaczy.
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen AI |
| Model procesora | AMD Ryzen AI MAX PRO 390 |
| Ilość rdzeni procesora | 12 |
| Więcej informacji o procesorze | 64MB Cache, up to 5 GHz |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 64 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | LPDDR5 |
| Szybkość Pamięci | 8000 MHz |
| Liczba wolnych slotów pamięci | pamięć wlutowana |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku (1) | 1 TB |
| Interfejs dysku (1) | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Tak |
| Kontroler pamięci masowej (1) | 1 x NVMe |
| Poziom RAID | RAID 0, RAID 1 |
| Czytnik kart | Nie |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Model karty graficznej zintegrowanej | AMD Radeon 8050S Graphics |
| Model karty graficznej dedykowanej | brak karty dedykowanej |
| ROZSZERZENIA / SLOTY | ▼ |
| Sloty PCIe 4.0 x4 | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x PCIe 4.0 x4 |
| Slot M.2 Card - 2280 | 2 (całkowity) / 1 (wolne) PCIe Gen4 x4 |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port USB-C | 1 |
| Port USB 2.0 | 2 |
| Port USB 3.x | 3 |
| Port DisplayPort / miniDisplayPort | 2 |
| Port RJ-45 (LAN) | 1 port 1Gb (Karta Intel® I219LM GbE) |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć LAN | 100/1000 Mbit/s |
| OBUDOWA | ▼ |
| Typ obudowy | Mini-PC |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Metal / ABS |
| Wymiary (cm) | 8,55 × 16,8 × 20 cm |
| Waga (kg) | od 2.3 kg |
| ZASILANIE | ▼ |
| Moc wyjściowa zasilacza | 300 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| System Operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Oprogramowanie | HP Anyware, HP Support Assistant ; HP UEFI BIOS Certification Level 2.7B; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Manageability Integration Kit ; HP Notifications; HP Desktop Support Utilities; HP Documentation; myHP ; WPS Office; Touchpoint Customizer for |
| Gwarancja | 3 lata, naprawa w siedzibie klienta (OnSite) |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | HP Tamper Lock |
| Inne cechy | Zestaw układów Intel® W880, HP Wolf Pro Security Edition, TPM 2.0, Kodek Realtek ALC3205, gniazdo Universal Audio Jack z CTIA i obsługą zestawu słuchawkowego OMTP |
| Zastosowane technologie | HP Cloud Recovery, HP Secure Erase ; HP Sure Click ; HP BIOSphere Gen6 ; HP Sure Admin ; Hood Sensor Optional Kit; HP Client Security Manager Gen6 ; HP Sure Start ; HP Sure Recover ; HP Sure Sense ; HP Sure Run ; HP Tamper Lock |
| Certyfikaty | CECP; TCO Certified configurations available; SEPA; Taiwan Green Mark; Japan PC Green Label; FEMP; EPEAT® Gold with Climate+; Korea MEPS |
| W zestawie | Przewodowa klawiatura i mysz HP 320M |
| Pełna nazwa | Stacja robocza HP Z2 Mini G1a B76QJET / AMD Ryzen AI MAX PRO 390 / 64GB DDR5 / 1TB NVMe / AMD Radeon 8050S / 3Y OnSite / Win11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










