Stacja robocza HP Z4 G4 523Q1EA / Intel Xeon W-2223 / 16GB DDR4 ECC / 512 GB SSD NVMe / W11 Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| Tower | Xeon W-2223 | 16GB | 512GB | W11 Pro |
Opis

Wydajność dla Profesjonalisty
Najpopularniejsza stacja robocza HP właśnie stała się lepsza. Z4, doskonałe rozwiązanie do projektowania, zapewnia wydajność dla szerokiego zakresu codziennych zastosowań. Moc obliczeniowa klasy serwerowej i pełny zestaw podzespołów zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, nic więcej.Cisza i wydajność
Nowej generacji konstrukcja akustyczna zapewnia cichą pracę. Wielordzeniowy procesor o wysokiej częstotliwości taktowania spełnia wszelkie wymagania oprogramowania 3D CAD i do renderowania, dzięki czemu można zobrazować koncepcję w każdym momencie procesu projektowania.

Elastyczność i bogactwo możliwości
Nowej generacji konstrukcja akustyczna zapewnia cichą pracę. Podejmuj się zadań 3D CAD i renderowania z wydajnym wielordzeniowym procesorem o wysokiej częstotliwości taktowania. Dzięki dodatkowym standardowym funkcjom, których nie ma żadna inna jednoprocesorowa stacja robocza HP, można wybrać doskonałe połączenie podzespołów, które spełnią wszelkie wymagania dotyczące wydajności.Pomóż dbać o bezpieczeństwo danych
Każdy komputer Z4 jest standardowo wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Urządzenie, tożsamość i dane są bezpieczne dzięki oprogramowaniu zabezpieczającemu, takiemu jak pakiet HP Client Security Suite i HP Sure Start, pierwszy w branży system BIOS z funkcjami samonaprawy i wykrywania włamań.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzina procesora | Intel Xeon |
| Model Procesora | Intel Xeon W-2223 |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 ECC |
| Dysk | 512 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | brak |
| Moc Zasilacza (W) | 1000W |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Z4 G4 |
| Rodzina procesora | Intel Xeon |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon W-2223 |
| Taktowanie procesora | 3.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.9 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Maks. wielkość pamięci | 512 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 7 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak • DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C • 8 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) • 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) • 1 x PS/2 Klawiatura • 1 x PS/2 Mysz |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 • 2 x M.2 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Tower |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 445 mm |
| Szerokość | 169 mm |
| Głębokość | 386 mm |
| Waga | 10.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie | Mysz Klawiatura |
| Typ gwarancji | gwarancja OnSite NBD (naprawa w miejscu użytkowania) |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Pełna nazwa | Stacja robocza HP Z4 G4 523Q1EA / Intel Xeon W-2223 / 16GB DDR4 ECC / 512 GB SSD NVMe / W11 Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










