Synology Serwer DS224+ 2x0HDD J4125 2GB DDR4 2xRJ45 2xUSB 2Y
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Konsolidacja i ochrona
Chroń wszystkie swoje dane dzięki zintegrowanym funkcjom bezpieczeństwa i scentralizowanemu dostępowi.
Zarządzaj ważnymi danymi
Udostępniaj, twórz kopie zapasowe i uzyskuj dostęp do plików, zdjęć, wideo z monitoringu i nie tylko.
Zminimalizuj wpływ energii
15 watów przy pełnej pracy zapewnia niskie koszty eksploatacji.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Desktop |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Poziomy RAID | JBOD, 1 |
| Protokoły sieciowe | SMB/AFP/NFS/FTP/WebDAV |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN, 2 x USB 3.0 |
| Wymiary | 165 x 108 x 232.2 mm |
| Waga | 1.3 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod dostawcy | DS224+ |
| EAN | 4711174725250 |
| Wbudowana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ dysku | HDD, SSD |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Procesor | Intel Celeron J4125 |
| Maks. wielkość pamięci | 6 GB |
| RAID | Tak |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Pełna nazwa | Synology Serwer DS224+ 2x0HDD J4125 2GB DDR4 2xRJ45 2xUSB 2Y |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










