Synology Serwer NAS DS1621+ 6x0HDD 2,2Ghz 4GB 3xUSB3.2 2xeSATA 4x1GbE 3Y
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zarządzanie i ochrona danych dla każdego
Synology DiskStation DS1621 + to potężne 6-kieszeniowe sieciowe rozwiązanie pamięci masowej przeznaczone do przechowywania i ochrony krytycznych zasobów danych. Rosnąca ilość nieustrukturyzowanych danych wymaga inteligentniejszych i coraz wydajniejszych metod przechowywania, uzyskiwania dostępu i udostępniania. DS1621 + to kompaktowy serwer NAS o rozmiarze desktop, który jest poza ewolucją, oferujący ponad 110 000 lub 174% więcej IOPS1 losowego odczytu 4K w porównaniu do swojego poprzednika. Zaprojektowany z myślą o skalowalności serwer DS1621 + umożliwia rozpoczęcie od małej kwoty, a następnie rozbudowę w miarę wzrostu ilości danych.
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Tower |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Poziomy RAID | 6, 10 (1+0), 5, 1 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Ważne | Uzyskaj cenę specjalną na ten produkt wypełniając formularz rejestracji projektu. Odeślij do swojego handlowca lub [email protected] |
| Gniazda we/wy | 2 x eSATA, 2 x USB 3.1, 4 x RJ-45 LAN, 1 x USB 3.1 |
| Wymiary | 166 x 282 x 243 mm |
| Waga | 5.1 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | DS1621+ |
| EAN | 4711174723775 |
| Maks. liczba dysków | 6 |
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Procesor | AMD RyzenTM V1500B quad-core 2.2 GHz |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| RAID | Tak |
| Pełna nazwa | Synology Serwer NAS DS1621+ 6x0HDD 2,2Ghz 4GB 3xUSB3.2 2xeSATA 4x1GbE 3Y |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










