Synology Serwer NAS DS2422+ 12x0HDD AMD Ryzen V1500B 4x2,2Ghz 4GB RAM 4x1GbE 2xUSB 3Y
mała liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
DiskStation DS2422+
Jest to ekonomiczne rozwiązanie pamięci masowej na dużą skalę dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Zaprojektowany z myślą o wydajnej pamięci masowej
Stacja Synology DiskStation DS2422+ z 12 wnękami to świetny wybór dla małych i średnich firm z dużymi wymaganiami w zakresie pamięci masowej, udostępniania plików i ochrony danych w środowisku obsługującym wielu użytkowników. Urządzenie jest wyposażone w zaawansowane oprogramowanie do zarządzania pamięcią, synchronizacji plików, nadzoru i tworzenia kopii zapasowych, a także może służyć jako wysokiej jakości pamięć masowa wideo i maszyn wirtualnych.
Ważne!
Do urządzenia pasują jedynie dedykowane dyski od Synology. Lista zgodności tutaj :
https://www.synology.com/pl-pl/compatibility?search_by=category&p=1&change_log_p=1
Specyfikacja techniczna
| Obudowa | Desktop |
| Wentylator | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Pozostałe parametry dysku | Maks. liczba kieszeni na dyski z jednostką rozszerzającą 24 (DX1222 x 1) |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 8 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Ważne | Uzyskaj cenę specjalną na ten produkt wypełniając formularz rejestracji projektu. Odeślij do swojego handlowca lub [email protected] |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN, 2 x USB 3.0 |
| Wymiary | 270 mm x 300 mm x 340 mm |
| Waga | 9.5 kg |
| Akcesoria w zestawie | Jednostka główna X 1 Pakiet akcesoriów X 1 Kabel zasilania X 1 Kabel LAN RJ-45 X 2 Przewodnik szybkiej instalacji X 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod dostawcy | DS2422+ |
| EAN | 4711174723980 |
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Procesor | AMD Ryzen V1500B |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Maks. liczba dysków | 12 |
| Pełna nazwa | Synology Serwer NAS DS2422+ 12x0HDD AMD Ryzen V1500B 4x2,2Ghz 4GB RAM 4x1GbE 2xUSB 3Y |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










