Tablet 2-in-1 Microsoft Surface 11 Pro EP2-20114 13" IPS 2880 x 1920 / Intel Core Ultra 5 236V / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / Intel Arc Graphics / Win11 Pro
Kod EAN: [196388444915] Kod producenta: [EP2-20114]
darmowa wysyłka*
gwarancja zadowolenia
pomoc techniczna
pakiet usług
Dostępność:
niedostępny, spodziewana dostawa
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena brutto:
8 314,00 zł
8314.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto:
6 759,35 zł
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:





13" 600 nitów
Core 5 236V
16GB
512GB
Intel
Arc
Arc
W11 Pro
Opis

W pełni elastyczny i bardzo wydajny
Surface Pro 11 to tablet, który w każdej chwili może stać się laptopem dzięki opcjonalnej podpinanej klawiaturze. Podnosi biznes na wyższy poziom dzięki elitarnej wydajności, mocy i eleganckiej konstrukcji. Zbudowany dla wymagających obciążeń, Surface 11 Pro otwiera nową erę produktywności dzięki mocy procesorów Intel® Core Ultra z serii 2 ze sztuczną inteligencją. Dzięki Surface 11 Pro pracownicy zyskują korzyści płynące z komputera ze sztuczną inteligencją, który przyspiesza korzystanie z Microsoft Copilot* i oferuje zintegrowane silniki silniki AI, które umożliwiają kolejną falę funkcji biznesowych.Elegancka konstrukcja
Ultrasmukła i lekka konstrukcja,wyposażona w niewidoczny zawias,który można otworzyć nawet jednym palcem. Pobudzaj swoją twórczą inspirację,gdziekolwiek jesteś,dzięki baterii starczającej na cały dzień pracy,funkcji szybkiego ładowania i wyjątkowo komfortowej klawiaturze. Z łatwością podłączaj zewnętrzne urządzenia,wykorzystując porty USB-C Thunderbolt 4.Microsoft Surface 11 Pro to laptop przyjazny dla użytkownika
Wielozadaniowość z Surface 11 Pro i Windows 11 Pro AI, inteligentne przepływy pracy i niezrównana personalizacja, Głośniki Omnisonic® z Dolby Atmos i podwójne mikrofony studyjne z koncentracją głosu. Technologia antyrefleksyjna redukuje odbicia nawet o 50%, aby ułatwić łatwiej zobaczyć, co jest na ekranie w jasnym świetle, a nawet na zewnątrz. Wiodące w branży zabezpieczenia systemu Windows 11 wrażliwe dane, a zdalne zarządzanie zapewnia ochronę na każdej warstwie - sprzętu, oprogramowania układowego, aplikacji, chmury i tożsamości.Niezbędna wydajność do wielozadaniowości
Wykonuj codzienne zadania w mgnieniu oka dzięki większej mocy wielozadaniowej i nawet większej szybkości niż wcześniej,ciesz się wspaniałym obrazem i dźwiękiem podczas rozmów wideo oraz pozwól się wciągnąć w filmy z dźwiękiem Dolby Atmos - wszystko to dzięki dużej mocy obliczeniowej.

Idealny sposób,aby zobaczyć wszystko
Charakteryzujący urządzenia Surface współczynnik proporcji 3:2 sprawia,że przeglądasz dokumenty programu Word,strony internetowe i nie tylko przy doskonałym skalowaniu na zoptymalizowanym wyświetlaczu z większą przestrzenią w pionie w porównaniu z typowym laptopem.Niezawodna moc dla wymagających
Skrupulatnie wykonany, zaprojektowany z myślą o długowieczności i wyposażony w narzędzia do współpracy i funkcje oparte na sztucznej inteligencji. Wiodące w branży zabezpieczenia systemu Windows 11 chronią wrażliwe dane, a zdalne zarządzanie zapewnia ochronę na każdej warstwie - sprzętu, oprogramowania układowego, aplikacji, chmury i tożsamości
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 5 236V |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core™ Ultra 5 236V / 2.1 GHz (4.7 GHz) / 8 MB Pamięć podręczna |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | LPDDR5 7500MHz |
| Liczba banków pamięci | pamięć wlutowana |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 13,0" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 2880 x 1920 (120Hz) |
| Powłoka matrycy | przeciwodblaskowa |
| Rodzaj matrycy | dotykowa \ IPS |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 600 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | 1440p kamera przednia / 10MP kamera tylna |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | Współczynnik proporcji: 3:2, Współczynnik kontrastu: 1300:1, Profil kolorów: sRGB i Enhanced, Wyświetlacz z indywidualną kalibracją kolorów, Adaptacyjny kolor, Dotyk: 10-punktowy multi-touch, Obsługa technologii Dolby Vision IQ 15, Szkło Corning® Gorilla® |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port HDMI | Nie |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | 2x USB-C with USB4®/Thunderbolt 4 | Surface Connect port |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 7 + Bluetooth® 5.4 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 14 h |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Wymiary (cm) | 28.7 cm x 20.9 cm x 0.93 cm |
| Waga (kg) | 0,87 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 2 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Czujnik światła otoczenia, możliwość podłączenia opcjonalnej klawiatury (KLAWIATURA NIE ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE) |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Dolby Vision, Głośniki Omnisonic® z funkcją Dolby® Atmos |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | Tablet 2-in-1 Microsoft Surface 11 Pro EP2-20114 13" IPS 2880 x 1920 / Intel Core Ultra 5 236V / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / Intel Arc Graphics / Win11 Pro |
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie sprzętu komputerowego?
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.




Pokaż pełną wersję strony






