Tablet 2-in-1 Microsoft Surface 11 Pro EP2-20233 13" OLED 2880 x 1920 / Intel Core Ultra 7 266V / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / Intel Arc Graphics / Win11 Pro
Kod EAN: [196388446032] Kod producenta: [EP2-20233]
darmowa wysyłka*
gwarancja zadowolenia
pomoc techniczna
pakiet usług
Dostępność:
mała liczba sztuk
mała liczba sztuk
Wysyłka w:
24 godziny
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena brutto:
9 246,00 zł
9246.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto:
7 517,07 zł
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:





13" OLED 600 nitów
Core 7 266V
16GB
512GB
Intel
Arc
Arc
W11 Pro
Opis

W pełni elastyczny i bardzo wydajny
Surface Pro 11 to tablet, który w każdej chwili może stać się laptopem dzięki opcjonalnej podpinanej klawiaturze. Podnosi biznes na wyższy poziom dzięki elitarnej wydajności, mocy i eleganckiej konstrukcji. Zbudowany dla wymagających obciążeń, Surface 11 Pro otwiera nową erę produktywności dzięki mocy procesorów Intel® Core Ultra z serii 2 ze sztuczną inteligencją. Dzięki Surface 11 Pro pracownicy zyskują korzyści płynące z komputera ze sztuczną inteligencją, który przyspiesza korzystanie z Microsoft Copilot* i oferuje zintegrowane silniki silniki AI, które umożliwiają kolejną falę funkcji biznesowych.Elegancka konstrukcja
Ultrasmukła i lekka konstrukcja,wyposażona w niewidoczny zawias,który można otworzyć nawet jednym palcem. Pobudzaj swoją twórczą inspirację,gdziekolwiek jesteś,dzięki baterii starczającej na cały dzień pracy,funkcji szybkiego ładowania i wyjątkowo komfortowej klawiaturze. Z łatwością podłączaj zewnętrzne urządzenia,wykorzystując porty USB-C Thunderbolt 4.Microsoft Surface 11 Pro to laptop przyjazny dla użytkownika
Wielozadaniowość z Surface 11 Pro i Windows 11 Pro AI, inteligentne przepływy pracy i niezrównana personalizacja, Głośniki Omnisonic® z Dolby Atmos i podwójne mikrofony studyjne z koncentracją głosu. Technologia antyrefleksyjna redukuje odbicia nawet o 50%, aby ułatwić łatwiej zobaczyć, co jest na ekranie w jasnym świetle, a nawet na zewnątrz. Wiodące w branży zabezpieczenia systemu Windows 11 wrażliwe dane, a zdalne zarządzanie zapewnia ochronę na każdej warstwie - sprzętu, oprogramowania układowego, aplikacji, chmury i tożsamości.Niezbędna wydajność do wielozadaniowości
Wykonuj codzienne zadania w mgnieniu oka dzięki większej mocy wielozadaniowej i nawet większej szybkości niż wcześniej,ciesz się wspaniałym obrazem i dźwiękiem podczas rozmów wideo oraz pozwól się wciągnąć w filmy z dźwiękiem Dolby Atmos - wszystko to dzięki dużej mocy obliczeniowej.

Idealny sposób,aby zobaczyć wszystko
Charakteryzujący urządzenia Surface współczynnik proporcji 3:2 sprawia,że przeglądasz dokumenty programu Word,strony internetowe i nie tylko przy doskonałym skalowaniu na zoptymalizowanym wyświetlaczu z większą przestrzenią w pionie w porównaniu z typowym laptopem.Niezawodna moc dla wymagających
Skrupulatnie wykonany, zaprojektowany z myślą o długowieczności i wyposażony w narzędzia do współpracy i funkcje oparte na sztucznej inteligencji. Wiodące w branży zabezpieczenia systemu Windows 11 chronią wrażliwe dane, a zdalne zarządzanie zapewnia ochronę na każdej warstwie - sprzętu, oprogramowania układowego, aplikacji, chmury i tożsamości
Specyfikacja techniczna
| PROCESOR | ▼ |
| Rodzina Procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 266V |
| Więcej informacji o procesorze | Intel Core™ Ultra 7 266V / 2.2 GHz (5 GHz) / 12 MB Pamięć podręczna / Intel® AI Boost 48 TOPS |
| PAMIĘĆ | ▼ |
| Zainstalowana ilość pamięci | 16 GB |
| Typ zainstalowanej pamięci | LPDDR5 7500MHz |
| Liczba banków pamięci | pamięć wlutowana |
| Maksymalna wielkość pamięci | 16 GB |
| MAGAZYN DANYCH | ▼ |
| Pojemność dysku | 512 GB SSD |
| Interfejs dysku | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Możliwość instalacji dodatkowego dysku | Nie |
| EKRAN | ▼ |
| Przekątna ekranu (cale) | 13,0" |
| Rozdzielczość ekranu (piksele) | 2880 x 1920 (120Hz) |
| Powłoka matrycy | przeciwodblaskowa |
| Rodzaj matrycy | dotykowa \ OLED |
| Podświetlenie matrycy (nity) | 600 |
| Odwzorowanie barw | 100% sRGB |
| Kamera | 1440p kamera przednia / 10MP kamera tylna |
| Dodatkowe informacje na temat ekranu | Współczynnik proporcji: 3:2, Współczynnik kontrastu: 1300:1, Profil kolorów: sRGB i Enhanced, Wyświetlacz z indywidualną kalibracją kolorów, Adaptacyjny kolor, Dotyk: 10-punktowy multi-touch, Obsługa technologii Dolby Vision IQ 15, Szkło Corning® Gorilla® |
| KARTA GRAFICZNA | ▼ |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Model karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| PORTY I ZŁĄCZA | ▼ |
| Port Thunderbolt / USB-C | 2 x Thunderbolt 4 / USB4 |
| Port HDMI | Nie |
| DisplayPort / miniDisplayPort | Nie |
| Port RJ-45 (LAN) | Nie |
| Dodatkowe informacje | 2x USB-C with USB4®/Thunderbolt 4 | Surface Connect port |
| KOMUNIKACJA | ▼ |
| Sieć WiFi | Wi-Fi 7 + Bluetooth® 5.4 |
| Gniazdo stacji dokującej | dokowanie poprzez Thunderbolt |
| BEZPIECZEŃSTWO | ▼ |
| Układ szyfrowania | TPM 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| BATERIA | ▼ |
| Maksymalny czas pracy na baterii (h) | 14 h |
| POZOSTAŁE INFORMACJE | ▼ |
| Kolor obudowy | szary |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Wymiary (cm) | 28.7 cm x 20.9 cm x 0.93 cm |
| Waga (kg) | 0,87 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Professional 64-bit |
| Gwarancja | 2 lata, naprawa w serwisie producenta (door-to-door) |
| Inne cechy | Czujnik światła otoczenia, możliwość podłączenia opcjonalnej klawiatury (KLAWIATURA NIE ZNAJDUJE SIĘ W ZESTAWIE) |
| Zastosowane technologie | TPM 2.0, Dolby Vision, Głośniki Omnisonic® z funkcją Dolby® Atmos |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® certified, EPEAT® Silver |
| Pełna nazwa | Tablet 2-in-1 Microsoft Surface 11 Pro EP2-20233 13" OLED 2880 x 1920 / Intel Core Ultra 7 266V / 16GB DDR5 / 512GB SSD NVMe / Intel Arc Graphics / Win11 Pro |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji
Potrzebujesz fachowej porady przy zakupie sprzętu komputerowego?
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.




Pokaż pełną wersję strony






