Targus Torba Cypress 14 cali Slimcase with EcoSmart - szara
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wewnątrz i na zewnątrz wykonane z materiałów nadających się do recyklingu. 14-calowy futerał Cypress Slimcase z technologią EcoSmart, wykonany z tkaniny utkanej z 12 plastikowych butelek z recyklingu, został starannie zaprojektowany, aby chronić niezbędne elementy pracy, a jednocześnie chronić środowisko.
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | 38 x 4 x 32.5 cm |
| Waga | 0.56 kg |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do | Laptopy 14" i mniejsze |
| Materiał | ECO 300 |
| Pełna nazwa | Targus Torba Cypress 14 cali Slimcase with EcoSmart - szara |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










