Targus Torba na laptopa 15-16'' GroLite EcoSmart Slim Brief czarna
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 12 |
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 15-16" |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Ilość komór | 2 |
| Wymiary | 40 x 4.5 x 28 cm |
| Waga | 0.54 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 16 cali |
| Materiał | PET |
| Pełna nazwa | Targus Torba na laptopa 15-16'' GroLite EcoSmart Slim Brief czarna |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










