Targus Torba na noteboook CityLite 14 szary
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Wymiary | Wewnętrzne: 38.7 x 2.5 x 26.5 cm Zewnętrzne: 42.5 x 5.5 x 31 cm |
| Waga | 480 kg |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do | Notebooki o maksymalnej przekątnej ekranu 14" |
| Materiał | Poliester |
| Pełna nazwa | Targus Torba na noteboook CityLite 14 szary |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










