Techly Uchwyt biurkowy na dwa monitory 13-32 cali 8kg
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
ICA-LCD 582-D to regulowane, dwuczęściowe ramię do monitora. Wykonany z wysokiej jakości stali, ten solidny stojak jest odporny na zarysowania i obsługuje ekrany o wadze do 8 kg i rozmiarze 32". Panel VESA jest zdejmowany: wystarczy przykręcić monitor do panelu i przesunąć stojak do tyłu. Pełna konstrukcja ruchu umożliwia płynne i bezwysiłkowe obracanie i pozycjonowanie w dowolnym kierunku, dzięki czemu łatwo znaleźć idealny kąt widzenia. Możesz również regulować wysokość monitora w pionie do żądanej pozycji. Ponadto dołączony jest uchwyt na kable, aby utrzymać uporządkowane i chronione kable.
Funkcje:
- Zdejmowana konstrukcja płyty VESA: umożliwia łatwą instalację
- Zarządzanie kablami: elegancko ukrywa wszystkie kable podłączone do wyświetlaczy
- Obrotowa płyta VESA o 360° dla lepszych wrażeń wizualnych
- Dwie opcje montażu: w zestawie znajduje się zarówno zacisk biurkowy, jak i przepust kablowy
- Bezpłatna regulacja wysokości: dla optymalnej, ergonomicznej pozycji
Specyfikacja techniczna
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wysięg (maks.) | 399 mm |
| Waga | 5.01 kg |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 120 miesięcy |
| Kod dostawcy | 360912 |
| EAN | 8059018360912 |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 180 ° |
| Standard VESA | 75 x 75, 100 x 100 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Pełna nazwa | Techly Uchwyt biurkowy na dwa monitory 13-32 cali 8kg |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










