ViewSonic Projektor PS502X-EDU XGA/4000
średnia liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
PROJEKTOR PS502X- EDU to wysokiej jasności projektor XGA krótkiego rzutu firmy ViewSonic, stworzony do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Dzięki wysokiej jasności 4000 ANSI Lumenów, projektor zapewnia wyraźne i żywe obrazy, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach z dużą ilością światła.
Współczynnik krótkiego rzutu, wynoszący 0,616, sprawia, że projektor może wyświetlać 100-calowy ekran z odległości zaledwie 1,3 m, umożliwiając wyświetlanie dużego ekranu nawet w małych pomieszczeniach. Dodatkową zaletą jest to, że prezenterzy pozostaną z dala od wiązki projektora, eliminując cienie na ekranie projekcyjnym.
Dwa porty HDMI zapewniają wygodę użytkowania, bez konieczności odłączania jednego urządzania, w celu przełączenia na drugie. Wystarczy użyć wyświetlacza na ekranie, aby wybrać i zmienić źródło sygnału wejściowego.
Zastosowanie wyjątkowej technologii kolorów ViewSonic gwarantuje najwyższą jakość prezentacji dzięki realistycznemu odwzorowaniu kolorów.
Aktualizacja oprogramowania projektora jest bezproblemowa, dzięki możliwości zdalnej aktualizacji za pomocą kabla USB podłączonego do laptopa.
Wbudowane wyjście zasilania USB 5 V/1,5 A może być używane do zasilania bezprzewodowych urządzeń, eliminując potrzebę stosowania oddzielnych zasilaczy podczas przesyłania treści multimedialnych.
Projektor jest wyposażony w głośnik o mocy 16 W, który umożliwia prezentowanie obrazu z dźwiękiem, bez konieczności stosowania zewnętrznych głośników.
Specyfikacja techniczna
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Trwałość źródła światła | 4000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 h |
| Minimalna przekątna obrazu | 60 '' |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Akcesoria opcjonalne | Torba Uchwyt sufitowy Uchwyt ścienny Wymienny filtr |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM), 2 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Wymiary | Wysokość 115 x szerokość 309 x głębokość 234 mm |
| Waga | 2.87 kg |
| Akcesoria w zestawie | Kabel VGA (D-Sub 15) Kabel zasilający Karta gwarancyjna Osłona obiektywu Pilot Skrócona instrukcja obsługi Wymienny filtr |
| Pozostałe parametry | Wbudowane głośniki: 16W Poziom szumu: 34 dB (tryb normalny) / 25 dB (tryb ECO) Funkcje projektora: Kensington Lock Zoom cyfrowy |
| Pobór mocy | 295 W |
| Gwarancja | gwarancja zewnętrzna 60 miesięcy |
| Kod dostawcy | 1PD142 |
| EAN | 0766907020021 |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Kolor | Biały |
| Kontrast statyczny | 15 000:1 |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Jasność | 4000 ANSI Lumenów |
| Proporcje obrazu | 1:1 |
| Obiektyw | Obiektyw F=2.7, f=7.15mm Współczynnik projekcji: 0,616 Zoom/Focus 0.8X-2.0X (cyfrowy) |
| Pełna nazwa | ViewSonic Projektor PS502X-EDU XGA/4000 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










