Western Digital Dysk MY PASSPORT 2TB 2,5 black WDBYVG0020BBK-WESN
niedostępny, spodziewana dostawa
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Dysk My Passport to niezawodny, przenośny magazyn danych, który dotrzymuje Ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w dłoni dysk o nowej, stylowej konstrukcji zapewnia odpowiednią ilość miejsca, aby przechowywać, porządkować oraz udostępniać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty. Dysk My Passport pomaga chronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu WD Backup oraz zabezpieczeniu hasłem.
Specyfikacja techniczna
| Model | WDBYVG0020BBK-WESN |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1 |
| Wysokość | 107.2 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Głębokość | 11.15 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Waga | 120 g |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Kabel SuperSpeed USB Oprogramowanie WD Discovery Skrócona instrukcja instalacji |
| Pełna nazwa | Western Digital Dysk MY PASSPORT 2TB 2,5 black WDBYVG0020BBK-WESN |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










