Western Digital Elements 2TB 2,5'' WDBU6Y0020BBK-WESN
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Model | WD Elements |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1 |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr/min |
| Wysokość | 21 mm |
| Szerokość | 82 mm |
| Głębokość | 111 mm |
| Waga | 230 g |
| Typ gwarancji | rękojmia |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Western Digital Elements 2TB 2,5'' WDBU6Y0020BBK-WESN |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










