Western Digital HDD Portable 1TB Elements 2,5" USB3.0
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1 |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr/min |
| Wysokość | 15 mm |
| Szerokość | 82 mm |
| Głębokość | 111 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga | 130 g |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | - Dysk WD Elements Portable 1 TB- Kabel USB 3.0- Instrukcja obsługi |
| Pełna nazwa | Western Digital HDD Portable 1TB Elements 2,5" USB3.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










