Western Digital HDD Portable 4TB Elements 2,5" USB3.0
duża liczba sztuk
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
towar niedostępny
Specyfikacja techniczna
| Model | WD Elements Portable |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wysokość | 21 mm |
| Szerokość | 82 mm |
| Głębokość | 111 mm |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 24 |
| Waga | 0.23 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pełna nazwa | Western Digital HDD Portable 4TB Elements 2,5" USB3.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.










