Dell Komputer Optiplex 7000 SFF N005O7000SFF_VP / Core i5-12500 / 8GB / 256GB SSD / Integrated / DVD RW / W11Pro
produkt archiwalny, zapytaj o następcę: +48 601 638 068
Produkt nowy, fabryczny, z polskiej dystrybucji
Cena regularna:
| SFF | i5-12500 | 8GB | 256GB | Intel UHD | W11 Pro |
towar niedostępny
Opis

Wzmacniacz produktywności
Lepsza praca na co dzień - komputery stacjonarne OptiPlex 7000, dostępne z procesorami dwunastej generacji z nową technologią Hybrid Core, ułatwiają wykonywanie wielu zadań bez opóźnień. Wydajna pamięć, dzięki obsłudze nawet 128 GB pamięci DDR4 3200 MHz możesz wykonywać najtrudniejsze zadania. Szersza gama możliwości: karta graficzna zintegrowana z procesorem Intel® dwunastej generacji obsługuje nawet 4 niezależne wyświetlacze.Wiele możliwości
Opcjonalne możliwości rozbudowy: Opcjonalny port DisplayPort obsługuje wyświetlacze o rozdzielczości do 8K, dzięki czemu możesz cieszyć się efektami wizualnymi z lepszą gradacją kolorów i stabilizacją ruchu.

Elastyczność i wydajność
Ciągła gotowość: nowoczesny tryb gotowości w systemie Windows 11 zapewnia stałą łączność oraz możliwość natychmiastowego włączania i wyłączania komputera.Do wszystkich zadań: procesory Intel® Core™ dwunastej generacji z nową technologią Hybrid Core odznaczają się wydajnością odpowiednią do obsługi bardziej złożonych zadań.
Ulepszona obsługa technologii VR: komputery OptiPlex 7000 Tower zapewniają lepszą jakość obrazu i bardziej realistyczne wrażenia w rzeczywistości wirtualnej dzięki obsłudze kart graficznych takich jak NVIDIA® GeForce® 3070.
Komunikacja właśnie stała się o wiele przyjemniejsza
Szybki dostęp: nowe Wi-Fi 6E zapewnia większą przepustowość i lepszą wydajność, jednocześnie zabezpieczając Twoją inwestycję IT na przyszłość. Funkcja ExpressConnect: optymalizuje połączenia konferencyjne i komunikację, dzięki czemu możesz pracować lepiej z dowolnego miejsca.Współpraca bez zakłóceń: funkcja Intelligent Audio optymalizuje jakość dźwięku i zmniejsza hałas w tle dzięki automatycznemu dostrajaniu i inteligentnej redukcji szumów, więc Ty i rozmówcy będziecie się dobrze słyszeć.
Specyfikacja techniczna
| SPECYFIKACJA SKRÓCONA | ▼ |
| Typ obudowy | SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Dysk | 256 GB SSD |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Sieć bezprzewodowa | nie |
| | |
| SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA | ▼ |
| Model | Optiplex 7000 SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-12500 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Cache L3 | 18 MB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2230 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Producent chipsetu | Intel |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C • 2 x USB 3.1 Type-A • 3 x USB 3.0 Type-A • 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) • 1 x Audio (Line-out) • 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 240 W |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Kolor | Czarny |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 4 • 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Wysokość | 367 mm |
| Szerokość | 169 mm |
| Głębokość | 300.8 mm |
| Waga | 5.92 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie | Dokumentacja Klawiatura i mysz bezprzewodowa Dell Pro - KM5221W - czarna Europejski przewód zasilający |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Dodatkowe oprogramowanie | Microsoft Office 30-dniowa wersja próbna Intel vPro technology |
| Pełna nazwa | Dell Komputer Optiplex 7000 SFF N005O7000SFF_VP / Core i5-12500 / 8GB / 256GB SSD / Integrated / DVD RW / W11Pro |
Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.











